آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس تشریح شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس ، علیرضا حقیقت در مورد شرایط پزشکی اخیر تیم گفت: “در طول اردو و بازی های سخت و کششی که در گوا انجام دادیم ، همراه با آسیب دیدگی و خستگی بازیکنان که بدتر شد توسط هوا. “ما همچنین از گرفتن تاج اعضای تیم جلوگیری کردیم. خوشبختانه همه اعضای تیم با تست های منفی به تهران بازگشتند. در اینجا نیز بنا به صلاحدید وزارت بهداشت قرنطینه وضع کرده ایم. خوشبختانه ، در هر دو آزمایش در تهران هیچ نتیجه ای برای آزادی تیم از قرنطینه وجود نداشت.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: در گوا به دلیل شرایط آب و هوایی ، فشار بازی و درگیری در طول مسابقه 4 بازیکن مصدوم شدند و بلافاصله اقدامات پزشکی برای بازگرداندن آنها در اسرع وقت انجام شد. خوشبختانه ، باید گزارش دهم که میلاد سرلک از امروز به تمرینات گروهی بازگشته است و تمام تلاش و برنامه فشرده ما معطوف به تأمین کادر فنی با دعاهای طرفداران سید جلال حسینی ، کمالا کامیابین و احمد نورالهی است. سپاهان

وی همچنین خاطرنشان کرد: موارد ویژه ای را برای بازیابی و تغذیه بازیکنان در نظر گرفته ایم تا بازیکنان از نظر بازی های سخت و شدت مسابقات و بقیه بازی هایی که خیلی پشت سر گذاشتیم مشکلی نداشته باشند.

دکمه بازگشت به بالا