آغاز به کار لیگ تنیس ساحلی کشور در منطقه آزاد انزلی

به گزارش خبرگزاری برن از گیلان؛ در این دوره از مسابقات کشوری ، استان گیلان با 11 تیم ، گالستان با 2 تیم ، خراسان شمالی 2 تیم و مازندران با سه تیم از 8 تا 12 خرداد رقابت آن ها خواهند.

در گروه اول این مسابقات – منطقه آزاد انزلی 1 ، انبوه سازان شیانی ، آکادمی تنیس سدید ، ایمان و قوی سپید و در گروه 2 – آستانه 2 ، مچ پوینت و محصولات زراعی محمدزاده با یکدیگر رقابت می کنند.

همچنین در گروه 3 گردشگری دکتر بسکی ، لاخیدجان ، آستانه 1 و منطقه آزاد 2 و در گروه 4 – تجارت محمد نژاد ، آکادمی تنیس هانی ، موج شکن ، خراسان شمالی و دفتر اسناد رسمی 94 لنگرود قرار دارند. زمین آنها به سمت شن و ماسه خواهند رفت.

با توجه به نیاز به رعایت اقدامات بهداشتی ، کلیه ورزشکاران حاضر در این مسابقات توسط کمیسیون تست PCR (PCR) پذیرفته شدند و تماشاگران می توانند با رعایت محدودیت فاصله اجتماعی در این مجموعه ورزشی حضور یابند.

Cyrus Boating Free یک مجموعه ورزشی ساحلی ژالی با ظرفیت 1500 تماشاگر بزرگترین و مجهزترین مجموعه ساحلی در نوع خود در ایران این مجموعه ورزشی به طور رسمی در سال 2017 به بهره برداری رسید.

این مجموعه ورزشی را مطابق با استانداردهای فدراسیون جهانی بسازید فوتبال طراحی و ساخته شده با بخشهای مختلف مانند رختکن بازیکنان و مربیان ، اتاق ماساژ ، اتاق داوران ، مکانهای ویژه برای مهمانان ، اتاق گزارشگران ، اتاق های کمک های اولیه ، تست های دوپینگ ، تابلوهای امتیازات ، سیستم های روشنایی استاندارد و توالت این مکان در مساحتی 446 متری واقع شده است و از مناظر دریای خزر ، تفکیک مسیرهای ورود ورزشکاران و تماشاگران – یکی دیگر از مزایای این مجموعه ورزشی برخوردار است.

این مجموعه ورزشی به یکی از مراکز ورزشهای ساحلی در ایران تبدیل شده است و هنوز هم در این مجموعه پیچیده فوتبال ، والیبال ، کشتی ، هندبال ، ورزشهای رزمی و قوی ترین مسابقات مردان مسابقات قهرمانی کشور و بین المللی در سطح استان ها برگزار شد.

اشاره گر

8

6

5

4

3

1

دکمه بازگشت به بالا