آغاز فعالیت ۱۷۴ اتوبوس جدید در پایتخت از ۲۲ بهمن

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام این خبر، گفت: همزمان با ایام الله ۲۲ بهمن و چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ۱۷۴ دستگاه اتوبوس جدید به چرخه خدمات رسانی اضافه خواهند شد.

به گزارش خبر روزانه، مهدی علیزاده با تاکید بر اهمیت تقویت ناوگان اتوبوسرانی و جلب رضایت هر چه بیشتر شهروندان گرامی، اظهار کرد: این اتوبوس های نو که مراحل پلاک گذاری آن هنوز به اتمام نرسیده است به جهت تکریم مردم افتخار آفرین پایتخت و به برکت یوم الله ۲۲ بهمن، همزمان با این روز مبارک وارد خطوط اتوبوسرانی شده و در ۲۲ روز ابتدایی ورود به چرخه ناوگان به صورت رایگان خدمات رسانی می کنند و در ادامه نیز به عنوان ناوگان تازه نفس در خدمت شهروندان گرامی خواهند بود.

وی همچنین بر اراده جدی برای خریداری و تامین اتوبوس های جدید در کنار تعمیر و نوسازی ناوگان موجود تاکید کرد و افزود: از اولویت های مهم و سیاست های اصلی مدیریت شهری پایتخت این است که با رویکرد جهادی با شتاب به سمت شرایط مطلوب و مورد رضایت شهروندان گرامی حرکت کند.

بنا براعلام روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، مراحل پلاک گذاری این اتوبوس ها با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در حال پیگیری بوده و طی روزهای آینده انجام خواهد شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا