آماده‌باش مهران برای میزبانی از زائران اربعین/ بسیج امکانات دانشگاه برای خادمی عزاداران

به گزارش خبرنگار گروه استان های ایلام خبرگزاری آنا، بهروز ناصری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام از زیرساخت های دانشگاه آزاد اسلامی در مرکز شهر مهران از جمله پارکینگ 15 هکتاری این دانشگاه با ظرفیت هزاران نفر بازدید کرد. ماشین در روز اربعینمهمانزیبیر که در حال ساخت مهمانسرای مهران، دیدار با اساتید و کارکنان و در نقطه صفر مرزی پایانه مرزی مهران است، بر لزوم بسیج امکانات دانشگاه آزاد اسلامی برای خدمت رسانی به زائران به ویژه زائران تاکید کرد. در ایام اربعین

مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین/ بسیج امکانات دانشگاه برای خدمت رسانی به عزاداران

وی در دیدار با امام جمعه و فرماندار مهران نیز گفت: کربلا در ایام اربعین ایلام و مهران به عنوان دروازه ورود به آستان های عظمت و پیشانی ایران زمین پذیرای میلیون ها عاشق و عاشق خواهد بود و در در همین راستا دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با تمام وجود در خدمت شما زائران اربعین می باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: در ماموریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی، رفع مشکلات استان ایلام در دستور کار این دانشگاه قرار دارد و با نگاه بلندمدت استانداری کوشا استان ایلام و سایر نهادها و گروه های آموزشی، نقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه استان پررنگ تر خواهد شد.

مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین/ بسیج امکانات دانشگاه برای خدمت رسانی به عزاداران

ناصری خاطرنشان کرد: خدمت به زائران امام حسین (علیه السلام) در ایام اربعین بزرگترین افتخار برای دانشگاه آزاد اسلامی است و دانشگاه آزاد اسلامی با نگاه والای و انقلابی دکتر طهرانچی به کار خود ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در کنار سایر سازمان ها و نهادهای انقلابی در ایام اربعین در خدمت مردم خواهد بود، ادامه داد: دکتر طهرانچی بر حضور پررنگ دانشگاه در ایام اربعین به عنوان یک دانشگاه انقلابی برای حل مشکلات تاکید می کند. مشکل در استان ایلام

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: اربعین به جایگاه معنوی و پیشرفت این استان کمک می کند و مردم ایلام همچون گذشته میزبان شایسته ای برای زائران خواهند بود.

امام جمعه مهران نیز در این دیدار با بیان اینکه حکومت انقلابی دکتر طهرانچی منجر به تحول و تأسیس دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی شد، اظهار داشت: در سال 1380، دانشگاهی در سطح انقلاب اسلامی شکل گرفت.

حجت الاسلام عبدالله امینی گفت: اربعین ابروی نظام است و این روزها شهر 20 هزاری مهران پذیرای زائران میلیونی است در حالی که همه باید پای کار بیایند و مردم ایلام و مهران در اربعین امسال حماسه خواهند بود. .

وی تصریح کرد: اطمینان دارم رهبری جهادی و انقلابی دکتر طهرانچی و دانشگاه آزاد اسلامی در ایام اربعین به استان ایلام کمک خواهند کرد.

مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین/ بسیج امکانات دانشگاه برای خدمت رسانی به عزاداران

زیرساخت های شهر مهران برای حضور میلیونی بازدیدکننده در حال تکمیل است

فرماندار مهران نیز گفت: با تلاش دو جلسه ستاد اربعین کشور در مهران برگزار شد و مسئولان استانی به ویژه استاندار ایلام بر امور نظارت دارند و امسال نیز با توجه به تعداد زائران و زائران خدمات بهتر و بیشتر ارائه خواهد شد.»

علی عباس شفیعی افزود: مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان مهران در حال تلاش است و استان ایلام انتظار همکاری دارد و محل دانشگاه آزاد اسلامی را برای خدمت رسانی به زائران اعزام می کند.

وی گفت: زمینه لازم برای فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه در راستای ارتقای توسعه شهرستان و طراحان پژوهشی و علمی فراهم شده است.

استاندار مهران گفت: توسعه استان ایلام بدون حضور مراکز آموزش عالی به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دانشگاه انقلابی بهتر است و برای هر فعالیت و اقدامی باید پیوند علمی و فرهنگی مشخص شود.

انتهای پیام/4078/

دکمه بازگشت به بالا