آمار تمام مهاجمان استقلال/ ساپینتو به چه کسی اعتماد می‌کند؟

تیم فوتبال «استگل» مهاجمان قابل توجهی در ترکیب خود دارد که کار سرمربی «آبی» را سخت کرده است.

به گزارش خبر روزانه، تیم فوتبال استقلال این روزها تمرینات فشرده ای را پشت سر می گذارد تا خود را برای حضور در لیگ برتر آماده کند. ریکاردو ساپیتنا از زمان حضور در این تیم با در نظر گرفتن تمرینات متعدد سعی کرد تا حد امکان بازیکنان استقلال را برای شروع لیگ برتر آماده کند.

آبی ها این روزها برای برگزاری اردوی برون مرزی پیش از لیگ و آماده سازی برای حضور در لیگ برتر پس از بازگشت به ایران در ترکیه به سر می برند.

یکی از مشکلاتی که می تواند قبل از شروع مسابقات برای ساپینتو مشکل بزرگی ایجاد کند، حضور پرتعداد مهاجمان استقلال در این تیم است. تعداد مهاجمان این تیم باعث رقابت زیادی بین این بازیکنان شده است و مشخص است که اگر ساپینتا بتواند ترکیبی باثبات و موفق ایجاد کند، کار سایر مهاجمان استقلال در آینده به شدت سخت خواهد شد و به همین دلیل تمرینات اردوی آبی ها برای مهاجمان این تیم بسیار مهم و کلیدی خواهد بود.

در این گزارش به صورت مختصر به سرشناس ترین مهاجمان استقلال و عملکرد آنها در فصل گذشته می پردازیم.

کوین یاماگا

یاماگا یکی از مهم ترین بازیکنان استقلال در فصل گذشته بود. این بازیکن با زدن 10 گل و دادن 3 پاس گل توانست تاثیر زیادی در قهرمانی آبی ها در لیگ برتر بگذارد. تاثیر قابل توجه این بازیکن در فصل گذشته مطمئنا ساپینتو را به فکر حضور این بازیکن در تیمش خواهد انداخت. این بازیکن فرانسوی یک فصل دیگر با آبی پوشان در تیم پایتخت باقی خواهد ماند و باید دید آیا می تواند مانند فصل گذشته عملکرد خوبی داشته باشد و اعتماد ساپینتو را جلب کند.

به آمار همه مهاجمان استقلال/ساپینتو به چه کسانی اعتماد دارید؟

سجاد شهبازادا

این بازیکن اولین خرید استقلالی ها در فصل نقل و انتقالات بود که شهباززاده پس از چندین سال دوری از استقلال به جمع آبی پوشان بازگشت. او فصل گذشته با پیراهن سپاهان بازی کرد و با زدن 9 گل و 5 پاس گل توانست بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذارد. عطش گلزنی شهباززاده در نوک حمله باعث شده تا استقلالی ها امید زیادی به خط حمله خود داشته باشند. این بازیکن کمتر از یک ماه تا شروع رقابت های لیگ برتر فرصت دارد تا به یکی از ارکان اصلی اهداف استقلال تبدیل شود و توجه ساپینتو را به خود جلب کند.

به آمار همه مهاجمان استقلال/ساپینتو به چه کسانی اعتماد دارید؟

ارسلان مطهری

مطهری یکی از بازیکنان کم ارزش فصل گذشته استقلال بود. این بازیکن در بیشتر بازی ها نیمکت نشین بود و جایی در ترکیب اصلی نداشت و نتوانست آن طور که می خواست در ترکیب قرار بگیرد. او در فصل گذشته تنها موفق به ثبت 3 گل و یک پاس گل شد و شرایط بد این بازیکن در فصل آینده آینده این بازیکن را تحت تاثیر قرار داد اما مطهری در نهایت در جمع آبی پوشان ماندگار شد. مطهره با تغییر سرمربی آبی ها این فرصت را پیدا کرد تا شرایط را برای خود تغییر دهد و در تیم استقلال مستقر شود.

به آمار همه مهاجمان استقلال/ساپینتو به چه کسانی اعتماد دارید؟

آرمان رمضانی

رمضانی هم مانند مطهری نتوانست فصل چندان موفقی داشته باشد و جایی در ترکیب اصلی مجیدی نداشته باشد و در اکثر بازی ها به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت و تنها 2 گل به ثمر رساند اما یک اتفاق در فصل گذشته با این بازیکن بسیار است. ماندنی بود که او را یکی از پایه های قهرمانی استقلال کرد. رمضانی در نیمه دوم بازی فصل گذشته لیگ برتر مقابل شهرخودرو توانست تنها گل سه امتیازی استقلال را به ثمر برساند تا آبی ها را یک قدم به قهرمانی نزدیک کند تا هواداران از این بازیکن به عنوان بازیکن خوب یاد کنند. رمضانی در فصل آینده رقابت بسیار سختی با دیگر مهاجمان استقلال خواهد داشت و این یکی از نکات جذاب ساپینتو در انتخاب تیم خواهد بود.

به آمار همه مهاجمان استقلال/ساپینتو به چه کسانی اعتماد دارید؟

رضایت پدر

یکی دیگر از خریدهای استقلال در این نقل و انتقالات بابایی بود که فصل گذشته برای تراکتورسازی بازی می کرد. پیمان بابایی فصل گذشته در لیگ برتر موفق به زدن 5 گل برای سرخ پوشان تبریزی شد و عملکرد نسبتا خوبی برای این تیم داشت. با توجه به تعداد مهاجمان استقلال، بابایی آینده نامشخصی در ترکیب استقلال خواهد داشت و باید دید وضعیت این بازیکن در تمرینات آبی ها چگونه خواهد بود.

به آمار همه مهاجمان استقلال/ساپینتو به چه کسانی اعتماد دارید؟

بازیکنان دیگری مانند امیرعلی صادقی، امیرحسین حسین زاده و سبحان حقانی در ترکیب مهاجم استقلال حضور دارند. در حال حاضر سبحان حقانی به دلیل مصدومیت برای مدتی طولانی از ترکیب آبی پوشان دور خواهد بود و امیرحسین حسین زاده نیز احتمال جدایی از استقلالی ها را دارد و به همین دلیل آینده این بازیکنان در استقلال مشخص نیست. تعریف شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا