استان ها

آمریکا در پشت نقاب حقوق بشر پنهان شده است

خبر روزانه/لرستان رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: آمریکا در پشت نقاب حقوق بشر پنهان شده است.

فرهاد فرامرزیان در گفت‌وگو با خبر روزانه ضمن محکوم کردن رفتار وحشیانه پلیس آمریکا در ضرب و شتم و بازداشت دانشجویان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی، بیان کرد: این اعتراضات مورد توجه جامعه بین‌الملل قرار گرفته است اما رسانه‌های بیگانه اقدام به پنهان کردن خشنونت پلیس آمریکا و سانسور یا کوچک‌نمایی اعتراضات دانشجویی به جنایات رژیم صهیونیستی می‌کنند.

وی با بیان اینکه بعد از حملات وحشیانه شجره خبیثه رژیم صهیونیستی و حمایت آمریکا و استکبار جهانی از آن شاهد موج جدیدی از بیداری اسلامی و اعتراضات جامعه دانشگاهی در کشورهای جهان به ویژه در اروپا و آمریکا هستیم، خاطرنشان کرد: استکبار جهانی می‌داند که فریاد حق طلبی و انسان‌های آزاده در حمایت از مردم مظلوم فلسطین هرگز خاموش نخواهد شد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان لرستان با بیان اینکه رفتار آمریکا در سرکوب اعتراضات دانشجویی به کشتار مردم بی‌گناه فلسطین نشان داد که ادعای حقوق بشری آمریکا دروغی بیش نیست، ادامه داد: استکبار جهانی در رأس آن آمریکا همواره در پشت نقاب حقوق بشر پنهان شده است اما امروز جامعه جهان متوجه این امر شد.

وی با تأکید بر اینکه ضرب و شتم دانشجویان توسط پلیس آمریکا نشان داد حقوق بشر آمریکایی در حد یک شعار است، تصریح کرد: دانشجویان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی خواهان قطع ارتباط و حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی هستند.

فرامرزیان گفت: امروزه دانشجویان و مجموعه دانشگاه‌ها  که به فرموده حضرت امام مبدا تحولات کشور هستند باید با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها در جهت دفاع از مردم فلسطین و آزادی قدس تلاش کرده و ضمن ابراز همدردی با مردم غزه، حمایت خود را ازاقدام ضد صهیونیستی دانشجویان دانشگاه‌های جهان اعلام کنند.

رئیس جهاددانشگاهی لرستان با یادآوری اینکه حضور نظامیان در دانشگاه و اخراج و بازداشت اساتید و دانشجویان رفتاری خلاف قوانین آموزشی در جهان است ، گفت: این رفتار برحقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران در خصوص حقوق بشر دروغین آمریکا آنلاین تایید زد.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی برای آزاداندیشی، حق گویی و حق طلبی حرمت قائل است و آمریکا باید حقوق بشر را از جمهوری اسلامی ایران یاد بگیرد.

فرامرزیان با اشاره به اینکه عملیات طوفان الاقصی و عملیات وعده صادق پایه‌ها و ستون استکبار جهانی را به لرزه درآورده است، گفت: به فضل خدا به‌زودی شاهد نابودی رژیم کودک‌کش صهیونیستی و آزادی قدس شریف خواهیم بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا