آنتن های رادیویی در جستجوی زندگی در سیاره ای دیگر

روزنامه های مدرن پناهندگی ، تاج و پایان محدودیت ها ، آموزش آنلاین و تلاش دانشمندان برای یافتن زندگی در سایر سیارات را پوشش می دهند.

به گزارش خبر روزانه ، آلبرت کوچویی ، گوینده باسابقه رادیو که هر روز مهمترین اخبار روزنامه های جهان را مرور می کند ، امروز چهارشنبه 21 اکتبر با تشریح اخبار مهم جهان گفت:

دنبال خانه می گردم

روزنامه فرانسوی لوموند در مورد آنچه از جنگل کاله باقی مانده است به شوخی گزارش داد: “در طول این سالها صدها پناهجو به این امید که روزی در انگلیس پناهندگی پیدا کنند ، بی سرپناه ماندند.” پنج سال پیش ، دولت فرانسه این دره را نابود کرد. آنها روی دیوار این خراب کردند امید به وطن دلپذیر ، در این جنگل … در 24 این ماه در سال 2016 ، با اولین خروج پناهجویان ، این جنگل وحشتناک در کاله پاکسازی شد به طوری که هیچ کس بر روی نقشه جهان باقی مانده است. اولین ستون پناهندگان از سودان ، افغانستان ، اریتره ، سوریه و عراق شهر قلع و قواره را ترک کردند. همچنین امیدوار است که زندگی دیگری را در گوشه ای از جهان پیدا کند.

پایان محدودیت ها

روزنامه ایتالیایی Le Repubblica نوشت: “پس از 100 روز قرنطینه و مهار به دلیل همه گیری ویروس کووید ، 19 کافه و سالن زیبایی در سیدنی استرالیا افتتاح شد.” سیدنی انتشار را جشن گرفت. نیوزلند نیز می خواهد همین کار را انجام دهد. اما حزب مائوری در آن کشور می گوید بازگرداندن شغل در این بیماری همه گیر به معنی کشتار جدید است. در نیوزلند ، ظهور ویروس تاج اخیراً کنترل شده وجود دارد. حزب مائوری می گوید که اگر کشور قبل از رسیدن واکسیناسیون به سطح مطلوب امنیت باز شود ، گوسفندان نیوزلندی قربانی می شوند.

همه پول نیست

گاردین می نویسد: “پیام من به مالکان سعودی نیوکاسل این است: پول به تنهایی نمی تواند فوتبال را زنده نگه دارد.”

آموزش آنلاین

گاردین همچنین در مورد آموزش آنلاین نوشت: جس کریستین ، در مورد آموزش آنلاین برای دانش آموزان در ایالات متحده ، می گوید مدارس آمریکایی در زمان شیوع ویروس کرونا “لپ تاپ” به دانش آموزان توزیع کردند و سپس آنها را خاموش کردند.

اکونومیست درباره دنیای سینما صحبت می کند. به نظر می رسد بعد از دنیل کریگ جیمز باند در یک صفحه نقره ای فیلمبرداری نخواهد کرد. دیوید میچل می گوید: “اوه ، آقای باند ، من انتظار داشتم شما مرا سرگرم کنید.”

در حاشیه اخبار امروز:

زندگی در سیارات دیگر
آنتن های رادیویی قدرتمند در جستجوی زندگی روزنامه گاردین در مورد تلاش جدید دانشمندان برای یافتن علائم حیات بر روی بیگانگان می نویسد. دانشمندان استرالیایی از امواج با فرکانس پایین برای ارسال سیگنال یا سیگنال به سیارات خارج از منظومه شمسی استفاده می کنند. با استفاده از این سیگنال های رادیویی ، آنها بخشی از گروه دیگر دانشمندان به نام لوفر هستند که در این جستجوی کهکشانی و فرازمینی نقش دارند. قوی ترین آنتن رادیویی جهان به سیگنال های رادیویی ارسال شده از نوزده ستاره کوتوله قرمز به زمین پاسخ می دهد. به امید یافتن نشانه های حیات در سیارات قابل سکونت به جایی نرسید.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا