آیین نکوداشت خدمات بشردوستانه و امدادی نجات گران اردبیل برگزار شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، شامگاه سه شنبه به مناسبت سالروز آزادسازی هرمشهر و یکصدمین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر، مراسم کمک و کمک های انسان دوستانه به جوانان و نجاتگران جمعیت هلال احمر برگزار شد. استان اردبیل. جانشین سپاه استان، جوانان، امدادگران و کارکنان استان حضور داشتند.

رضا هاسمیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در این مراسم گفت: حضور گرم اعضای جمعیت هلال احمر استان اردبیل در هر حادثه ای مایه نجات است. آر و دلسوز مردم.

وی با بیان اینکه بلایای طبیعی و غیرطبیعی در سایر شهرهای خرمشهر وجود دارد، تصریح کرد: اعضای جمعیت هلال احمر بی تفاوت نیستند، بلکه پاسخگوی مشکلات و حوادث هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: مردم به دو دسته افراد گرم و سرد تقسیم می شوند که منابع غنی ادبی و وجود ائمه، قرآن و منابع دینی مردم گرم ایران را به وجود آورده اند.

هاسمیان با گرامیداشت سالروز آزادسازی هرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی تصریح کرد: آزادسازی هرمشهر در واقع رهایی شخص و غیرت مردم ایران بود.

هلال احمر بهترین زمان عمر خود را صرف نجات مردم می کند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل نیز در این مراسم با بیان اینکه اعضای جمعیت هلال احمر بهترین زمان زندگی خود را برای نجات مردم سپری می کنند، گفت: امروز حضور اعضای جمعیت هلال احمر در رویدادهای مختلف است. یک واقعیت غیرقابل انکار.”

ضربی ادامه داد: جوانان و ناجیان جمعیت هلال احمر زندگی و هستی خود را با جان و وجود مردم پیوند زده اند و خشونت حوادث آنها را خسته نمی کند.

همچنین رئیس دفتر مقام معظم رهبری جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: امنیت و آسایش امروز کشور را مدیون شهدا، جان باختگان و ایثارگران هستیم.

فاطمی نیا گفت: اعضای جمعیت هلال احمر استان اردبیل در دو سال شیوع ویروس کرونا در مجاورت دانشگاه علوم پزشکی به مردم خدمات رسانی می کردند.

به گزارش خبرنگار آنلاین، در پایان این مراسم از ۶ خانواده هم سن و سال و ۱۷۵ نفر از جوانان و نجاتگران فعال استان تجلیل شد.

دکمه بازگشت به بالا