اختصاص اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای پروژه های رودسر و املش – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام محمد سافاری شامگاه جمعه در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان رودسر با توجه به تخصیص 100 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای چندین پروژه راهبردی در رودسر و املشبیان کرد: این وام ها برای پروژه چهار خطه جاده کلاچای – رحیم آباد، کمربندی در نظر گرفته شده است. املشراه شلمان به املش من املش به رتبه اختصاص داده شده است

نماینده رودسر و املش وی در مجلس با اشاره به اقدامات خوبی در حوزه بهداشت و درمان، افزود: در مورد احداث مرکز جامع سلامت. سوسک قطعه رحیم آباد – یک میلیارد و 500 میلیون و نیم برای ساخت کار کردن 4 میلیارد تومان به کلینیک چابکسر اختصاص یافت و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

اجرای پروژه گازرسانی روستاها اشکورات وی همچنین خاطرنشان کرد: برای 76 روستا که بیش از 20 خانوار زندگی می کنند پروژه هایی تهیه شده و پیمانکار در حال انتخاب است.

نماینده رودسر و املش وی در مجلس ادامه داد: یک میلیارد و 500 میلیون تومان از سوی آموزش و پرورش این دو شهرستان در مناطق شهری و روستایی برای احداث چمن مصنوعی اختصاص یافته است.

وی عقب ماندگی توسعه زیرساخت ها را با برخی شاخص ها مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: این وضعیت چندان خوشایند ساکنان دو شهر نیست و باید در دهه چهارم انقلاب به مسائل اجتماعی توجه می شد.

خوجةالاسلام سافاری وی ادامه داد: امسال طرح 300 کیلومتری در کابل تهیه شد و ما اولین شهر گیلان هستیم که هدف گذاری کردیم.

دکمه بازگشت به بالا