ارشا اقدسی را شبانه کشتند!

در حالی که دقایقی بعد از صبح سه شنبه ، 12 آگوست ، خبر مرگ ارشا اقدسی در برخی رسانه های رسمی و صفحات مجازی منتشر شد ، یکی از دوستان نزدیک وی این اطلاعات را تکذیب کرد و گفت که پرونده بدلکار توسط تیم پزشکی ایران در حال بررسی است.

به گزارش خبر روزانه ، آرشا اقدسی که مدتی در بیروت برای بازی و بازی در فیلم خارجی به سر می برد ، چند روز پیش هنگام کار دچار آسیب جدی مغزی شد.

پزشکان لبنانی گفتند که وضعیت جسمانی او نامساعد است و او را برای خواب آماده ساخت تا برای انجام عملیات در روز دوشنبه 4 اوت آماده شود ، اما این اتفاق نیفتاد و میزان زنده ماندن آرشا اقدسی یک درصد اعلام شد.

بر همین اساس ، ساعاتی پیش خبری در مورد آخرین وضعیت این هنرمند و بدلکار منتشر شد که نشان دهنده وضعیت وخیم وی به همراه درخواست از مادرش برای دعا برای سلامتی وی و همچنین نقل قولی در مورد وصیت نامه آرشا اقدسی بود. در مورد اهدای عضو و حتی رسانه های رسمی را به خبر مرگ او رساند.

البته ، خبر درگذشت آکداسی ابتدا در پیام یکی از دوستانش در اینستاگرام منتشر شد و به سرعت در برخی خبرگزاری ها و صفحات فضای مجازی سینمایی و غیر سینمایی منتشر شد. یکی از دوستان این هنرمند دقایقی پیش خبر مرگ او را تکذیب کرد و گفت با وجود درصد کمی از امید که برای زندگی آرشا باقی مانده است ، او هنوز زنده است.

دوست دوم وی همچنین ویدئویی از بیمارستان بیروت در نیمه شب در تهران منتشر کرد که خبر مرگ آرشا اقدسی را تکذیب می کرد. او در حال شکل گیری است و آنها به تصاویر MRI او نگاه می کنند و آنها امیدوار هستند.

به گفته وی ، نظر پزشکان ایرانی این است که ارشا اقدسی باید چند روز دیگر در این حالت خواب مصنوعی بماند و در صورت بالا رفتن سطح هوشیاری ، این احتمال وجود دارد که آنها به لبنان بیایند و او را در آنجا عمل کنند.

وی با تأکید بر این که هنوز امیدی وجود دارد و آرشا زنده است ، همچنین به عزیزانش قسم می خورد که با اخبار دروغ چیزی نگویند که بعداً پشیمان خواهند شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا