ورزشی

از بازگشت رویایی سیتیزن‌ها در گودیسون پارک تا پیروزی لحظه آخری چلسی در استمفوردبریج

هفته نوزدهم لیگ جزیزه با ۳ بازی پیگیری شد که در مهم‌ترین بازی‌ها چلسی و منچسترسیتی توانستند رقبای خود را شکست دهند.

به گزارش خبر روزانه، روز دوم از هفته نوزدهم لیگ جزیره با ۳ بازی پیگیری شد. چلسی در خانه میزبان کریستال پالاس بود و ابتدا با گل مودریک پیش افتاد اما در آخرین لحظات بازی در نیمه نخست اولیسه گل تساوی‌بخش عقاب‌ها را به ثمر رساند. اما در دقیقه ۹۰ این بازی انکوکو از روی نقطه پنالتی گل دوم چلسی را به ثمر رساند تا هاجسون دست خالی استمفوردبریج را ترک کند.

در دیگر بازی برنتفورد در خانه مقابل ولورهمپتون متحمل شکست سنگین ۴ بر یک شد. سامان قدوس مهاجم ایرانی برنتفورد به طور کامل در این بازی برای تیمش بازی کرد.

در آخرین بازی هم سیتیزن‌ها در گودیسون پارک میهمان شاگردان شان دایچ بودند و در پایان نیمه نخست با شکست یک بر صفر راهی رختکن شدند اما در نیمه دوم شاگردان گواردیولا با نمایشی متفاوت ۳ مرتبه دروازه تافی‌ها را گشودند تا به یک پیروزی مهم و باارزش برسند.

انتهای پیام

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا