از ذوب‌آهن پیشنهاد مستقیم نداشتم

خبر روزانه / اصفهان بازیکن سابق فوتبال ذوب آهن معتقد است تارتار مربی باتجربه ای است که برنامه بازیکنان این فصل را انتخاب کرده و می تواند با موفقیت در ذوب آهن بازی کند.

مهدی صالح نژاد در گفت وگو با خبر روزانه ، در مورد هدایت تیم فوتبال ذوب آهن در این فصل ، مهدی تارتار ، اظهار داشت: تارتار مربی خوب و باتجربه و یکی از مربیان لیگ کاربلد است که سابقه تیمی خوبی دارد. او در و من فکر می کنم آنها می توانند ذوب موفق باشند.

وی افزود: بازیکنانی که ذوب آهن با آنها قرارداد بسته است هنوز نظرات و پیشنهادات خود را بیان می کنند و او مطمئناً این را می داند. مدیرعامل و باشگاه موظفند تا آنجا که می توانند نیازهای مربی را برآورده کنند ، اما در پایان برای عملکرد تیم و بازیکنان مقابل باشگاه.

کاپیتان سابق تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به اینکه تیم ذوب آهن در گذشته بازیکنان عالی و با کیفیتی بازی کرده است ، گفت: بازیکنان عالی و با کیفیت همیشه با ذوب آهن قرارداد بسته اند زیرا ذوب آهن تیم بزرگی است و این تیم برای قهرمانی ، با احترام به همه بازیکنان ، اما در دو سال گذشته ما بازیکنانی را در تیم ذوب آهن دیدیم ، همه آنها از کیفیت و سطح بالایی برخوردار نبودند ، به جز 3 یا 4 بازیکن ، بقیه بازیکنان به این خوبی نبودند به عنوان نام معروف این باشگاه.

وی افزود: هیچ بازیکنی در فصل ذوب آهن وجود نداشت و امیدوارم بازیکنانی که برای این فصل جذب شده اند بتوانند توانایی های خود را به خوبی نشان دهند. میزان قرارداد بسیاری از بازیکنان زیاد است و تیم هایی مانند ذوب آهن هیچ گاه برای به خدمت گرفتن بازیکن تلاش نکرده اند. با مبالغ بسیار زیاد چون بودجه آنها مشخص است و آنها نمی توانند به اندازه برخی تیم های دیگر هزینه کنند. ذوب آهن همیشه بازیکنان متوسطی را انتخاب کرده است و هرگز بازیکنی با قرارداد بالا برای یک ستاره به خدمت نگرفته است. فولاد همیشه یکدست بوده است.

صالحی نژاد با اشاره به لیست خریدهای ذوب آهن در این فصل ، افزود: صد در صد مهدی تارتار این بازیکنان را دنبال کرد و آنها را به باشگاه پیشنهاد داد و آنها را می شناسد و او برنامه ای برای جذب آنها دارد که باید کیفیت آنها را نیز در زمین نشان دهند. ” بسیاری از این بازیکنان نشان داده اند که فقط نامی دارند و نمی توانند انتظارات را در زمین فوتبال در دیداری که از آنها انتظار می رود برآورده کنند.

وی در مورد قراردادهای بسیار بالای برخی بازیکنان گفت: “این موضوع مربوط به یکی دو سال گذشته نیست ، این موضوعی است که سالها پیش شروع شده بود ؛ فوتبال ما فقط عنوان حرفه ای را دریافت کرد و فقط قراردادهای بازیکنان و مربیان حرفه ای شدند و از نظر کیفیت و مدیریت و سایر مواردی که در این روند در نظر می گیرید ، هیچ پیشرفت و نشانه ای برای حرفه ای شدن مشاهده نمی کنید.

وی افزود: هزینه های برخی از تیم های ثروتمند باعث افزایش وجدان قراردادی بازیکنان بی وجدان شده است ، در حالی که سایر تیم هایی که امکانات مالی خوبی ندارند نمی توانند چنین هزینه هایی را داشته باشند و البته به آنها آسیب می رسد.

“سال گذشته ما جلسه ای با هیئت مدیره باشگاه داشتیم و مذاکراتی صورت گرفت و همانطور که من شنیدم ، هیئت مدیره نیز موافقت کردند که برخی دلایل جواب نداد ؛ من امسال برخی مکالمات را شنیدم ، اما من اگر از من بخواهند که همیشه یک سرباز آهنین هستم و هر جا که لازم باشد کمک می کنم.

صالحی نژاد شروع لیگ در اواخر اکتبر را مناسب دانست و افزود: “لیگ یک ماه دیگر به پایان رسیده است و برخی از تیم ها کار اولیه خود را برای فصل آینده آغاز کرده اند. از حالا تا شروع لیگ زمان مناسبی برای تمرینات بدنی و تاکتیکی است. . “تیم ها.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا