از نخستین بسته جامع محتوایی مکتب حاج قاسم رونمایی شد

خبر روزانه/ کوم در آستانه دومین سالگرد حاج قاسم سلیمانی، اولین بسته محتوایی جامع مدرسه حاج قاسم ارائه شد.

حجت‌الاسلام استاد حسین جوشگانیان، مدیرکل مؤسسه روایت‌های شهدا، امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به منظور ارائه اولین بسته جامع محتوای مکتب حاج قاسم و ارائه فعالیت‌های برگزار شده در قرارگاه تبلیغاتی حاج قاسم سلیمانی گفت: موسسه شهدای سیری با نزدیک به بیست سال سابقه و فعالیت در عرصه تربیت راویان جهاد و شهادت تنها محفل حوزوی است که صرفاً در راستای اهداف مکتب جهاد و شهادت گام برمی دارد.

وی با اشاره به بیش از هفتاد اثر علمی، ادبی و روایی و برگزاری ده ها دوره آموزشی موثر در عرصه داخلی، گفت: جامعه آن را پیدا نمی کند، پس کار شما کار بزرگی است.

جوشقانی افزود: در آستانه سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی دوره آموزشی 5 روزه قصه گویی و تبلیغ مدرسه حاج قاسم با حضور راویان، مبلغان و فعالان فرهنگی از 8 استان کشور به مدت 5 روز برگزار شد. . در کرمان

در ادامه جلسه حجت الاسلام محمد باکر نادم، معاون پژوهشی و مطالعات راهبردی و دبیر علمی تولید محتوا گفت: کار ما تمام شده است.

وی با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری حوزه تبلیغ، احیای جامعه و ضامن جامعه است، ادامه داد: در اولین بسته محتوایی جامع مکتب حاج قاسم سلیمانی، 5 بسته مجزا در نظر گرفته ایم.

نادم درباره انتشار پنج جلد کتاب تخصصی در حوزه معاونت، یادآور شد: مطالب کتاب مکتب قاطع در 5 کلاس مجزا جنبه های مختلف معارف مدرسه حاج قاسم را در نظر گرفته است. همچنین کتاب دیگری به نام جهان سلیمانی او در 12 فصل تهیه شده است که هر فصل به طور جداگانه مطالب مورد نیاز راویان و مبلغان دپارتمان را ارائه می کند.

وی داستان مصور و کتاب حامی داستان مکتوب را از دیگر محورهای ارائه شده در مؤسسه داستان شهدای سیری دانست و یادآور شد: این بسته چندرسانه ای به راویان این امکان را می دهد که داستان شهدای سیری را به عنوان نمایشنامه خوانی بپذیرند.

مسئول کمیته تولید محتوای مؤسسه قصه گویی سیره شهدا مجموعه سردلباری را یکی دیگر از مجموعه نمایش های این مرکز عنوان کرد و اذعان داشت: از جمله سخنرانی های چند رسانه ای «مدرسه حاج قاسم»، «قصه» در پاورپوینت و «360 درجه» بود. . مهمترین تولیدات چندرسانه ای موسسه داستان زندگی شهید.

نادژدا با بیان اینکه برنامه «پاکم کن» در سطح نخبگان تنظیم و ارائه شد، تصریح کرد: مؤسسه داستان شهدای سوریه «کتابخانه کودک و نوجوان» را برای کلاس مربیان کودک و نوجوان آماده کرده است. . .

وی پیک قهرمانان را مکملی مصور و رنگارنگ در قالب رنگ آمیزی و مسابقه ای ویژه کودکان و نوجوانان دانست و گفت:

معاون پژوهشی و مطالعات راهبردی پژوهشکده داستان شهدای سوریه از ویژگی‌های مهم محصولات این مؤسسه، جذابیت، مدرن بودن، شناخت مناسب از سوی مخاطبان و رویکرد تخصصی و کاربردی را برشمرد و یادآور شد: روحانی بارگذاری کرد.

وی ادامه داد: در دومین سالگرد حاج قاسم این گروه با کمک گروه های تخصصی و علمی در معاونت علمی و راهبردی موسسات اطلاع رسانی موسسه داستان زندگی شهدا تشکیل شد و به منافع کوتاه مدت دست یابید. از این محصولات

نادم در پایان گفت: در تهیه محتوای فوق سایر نهادهای وکالت از جمله مؤسسه امیر بیان، راویان بعثی، مقام معظم رهبری و معاونت فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی مساعدت و همکاری کردند که منجر به به هم افزایی و ترویج محصولات علمی و عملی.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا