استادان انقلابی پرچمدار جهاد تبیین باشند

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری «آنا» از مشهد، محمدرضا مردانی در هشتمین اجلاس سراسری مسئولان کانون ها. بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت «جهاد تیبیان» در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: حوزه جهاد تبیان بسیار گسترده و به روی همگان باز است، اما اساتید انقلابی و بسیجی که دارای فهم، دانش و تجربه هستند، باید پرچمدار و مشروب باشند. جهاد تبیان.

وی با بیان اینکه یکی از اساسی ترین الزامات پیشرفت جمهوری اسلامی اعتماد مردم و نخبگان است، ادامه داد: یکی از پیش نیازهای ایجاد و حفظ این حس اعتماد و روحیه «ما می توانیم» جهاد است.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: محوریت مقام معظم رهبری بر جهاد تبین است به ویژه در دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش که جهاد تبین را یک وظیفه قطعی و فوری اعلام کرده اند.

مردانی جهاد تبیین را یکی از اصول شکل گیری و تداوم نهضت پویا و اصیل شیعی دانست و گفت:

وی با بیان اینکه گفتگو درباره جهاد، تبیین، تربیت، جوانب و جهت گیری ها موضوعی مفصل است، به منظور تقویت اساتید برای حضور در عرصه جهاد، پیشنهاد کرد: برای دستیابی به این مهم از اهداف میان مدت و بلندمدت برنامه ریزی شده است. دشمن. داستان های جنگ بسیار مهم هستند. دشمن با نفوذ سیاسی در ایران، روحیه مردم و نخبگان را در مقابل غرب تضعیف می کند، روحیه کار و نوآوری را تضعیف می کند، اقتصاد کشور را نابود می کند و ایران را به عنوان رقیب تمدن حذف می کند.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور افزود: اساتید دانشگاه می توانند نقش مثبت اساتید-انقلابیون را در رویدادهای علمی، سیاسی و اجتماعی تاریخ انقلاب اسلامی تبیین و همگان را آشنا کنند.

ضرورت تبیین پیشرفت بی نظیر ایران در توسعه عدالت

مردانی تصریح کرد: مشارکت در یک پویش پژوهشی با رویکرد تحول اقتصادی و اجتماعی در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و نهضت تمدن نوین اسلامی، بررسی نقش ابزارها و فناوری های نوین در جبهه های نبرد شناختی و تبیین نوین. ترفندهای رسانه ای جاسوسان غربی اقدام دیگر کنترل افکار عمومی و کاهش حمایت مردمی از جمهوری اسلامی و تبیین دستاوردهای گفتمان «نگاه به درون و قدرت» در مقابل گفتمان «نگاه به بیرون و سازش» است. که استادان انقلابی می توانند در آن نقش داشته باشند.

وی تصریح کرد: همچنین تبیین پیشرفت‌های بی‌نظیر ایران در توسعه عدالت، ارتقای سلامت و بیان پیشرفت‌های علمی و نظامی ایران و ارائه و تبیین توانمندی‌ها و توانمندی‌های موجود کشور در حکمرانی خوب و تلاش برای کمک به دولت در ارتقای استانداردها. ابعاد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور از دیگر عرصه های حضور و فعالیت اساتید در عرصه جهاد است.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: امروز دشمنان میهن اسلامی از سلاح های کثیف علیه مبانی عقیدتی جمهوری اسلامی و همچنین برای بازی در این فیلم استفاده می کنند که ضعیف ترین فیلم در همان جشنواره و از نقطه نظر است. نگاه بینندگان سکولار و سکولار.همان جشنواره! در عین حال بین انتخاب تماشاگران عادی جشنواره با انتخاب داوران و مسئولان جشنواره تفاوت فاحشی وجود دارد.

مردانی تاکید کرد: این تفاوت به این دلیل است که تماشاگران عادی فیلم را یک فیلم می دیدند اما نگاه مسئولان پشت جشنواره نگاه ابزار جنگ شناختی و تمدنی بود.

وی تصریح کرد: وظیفه بسیج اساتید در عرصه جهاد بسیار خطیر است، زیرا این حرکتی است که در آن متخصصان زیادی در علم، رسانه و هنر و میزان استعداد و این همه تجربه، دقت و اراده از آنها انتظار می رود. مسؤولان.» زمینه ساز ظهور اربابان انقلابی در عرصه های مورد نظر جمهوری اسلامی از جمله جهاد است.

انتهای پیام/4078/

دکمه بازگشت به بالا