استادان بسیجی طلایه‌دار تولید قدرت اجتماعی برای «جهاد تبیین»

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری «آنا» از بیرجند، سیدحسن هاشمی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید «دکتر چمران» در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند از نقش موثر بسیج اساتید در این عرصه تجلیل کرد. گسترش تفاهم و مقابله با آنها پیشرفت علمی کشور و مدافع تفکر صرفا انقلابی در مراکز آموزش عالی هستند.

وی افزود: لهجه ها و بیانات رهبر معظم انقلاب بهترین الگو و راهکار برای بسیج اساتید است. بسیج متشکل از نیروهای مؤمن و وفادار است و این مجموعه پویا، مخلص و وفادار یادگار امام خمینی(ره) و عامل بسیار قوی در تقویت وحدت، اقتدار و امنیت ملی است. این نیروی قدرتمند و مردمی نقش مهمی در ارتقای توانمندی ها و شکوفایی ملی ایفا می کند. مقام معظم رهبری در بیانیه بسیار مهمی در مورد گام دوم انقلاب اسلامی، دیدگاه بسیار روشن و دلگرم کننده ای ارائه کردند. بدین ترتیب بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در تبیین موضوع بسیار مهم جهاد و تبیین اهداف متعالی این بیانیه و تحقق اهداف سند تحول و تعالی دانشگاه نقش مؤثری ایفا می کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی تصریح کرد: شهید چمران عالمی مؤمن و انقلابی بود که خالصانه، ایثارگرانه و فداکارانه به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت کرد. لذا ترویج تفکر انقلابی و تقویت روحیه بسیجی ضروری است.

استاد بسیج در تولید قدرت عمومی پیشگام است

جانشین سخنگوی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی نیز گفت: بسیج اساتید رسالت مهمی را در دانشگاه و جامعه انجام می دهند. اساتید بسیجی پیشگامان تولید قدرت اجتماعی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و تبیین جهاد هستند.

اساتید برجسته بسیج در تولید توان اجتماعی برای «تبیین جهاد»

حجت الاسلام محمد حاجی زاده افزود: بسیج اساتید می تواند در ارتقای نخبگان وفادار و انقلابی برای تبیین مناسب مشکلات و تقویت فعالیت های موثر در راستای رفع مشکلات جامعه بسیار موثر باشد. بیانات رهبر معظم انقلاب خطاب به اساتید بسیجی که فرمودند: اساتید بسیجی تنها آموزش، پیشرفت علمی، نوآوری و ماهیت دانش و زبان آن آمیخته با اخلاق و تربیت بدنی و دو آموزی نیستند. اخبار علمی و اجتهاد و سایر مسئولیتها. این هم یکی از وظایف کارشناسی ارشد است و شما بسیدی می توانید در همه این زمینه ها پیشگام باشید.» اهمیت بسیج معلم را بیان می کند.

وی گفت: دانشگاه محل تأمل و اساتید فداکار است و بسیجیان شریان های تولید ایده و راهبرد و دانشجویان مبلغ این اندیشه ها در سراسر جامعه هستند. بسیج معلم نقش مهم و موثری در تربیت مردم تراز انقلاب اسلامی دارد.

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا