استادان در خط مقدم جهاد تببین و روشنگری هستند

بهروز ناصری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آنا استانی در ایلام با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرطه مطهری و روز معلم اظهار کرد: اساتید دانشگاه آزاد اسلامی نقش تعیین کننده ای در پیشرفت کشور و هر استان دارند و نقش اساتید در زندگی است. توضیحی است و بسیار مهم است.


بیشتر بخوانید:

دانشمندان فرماندهان جنگ نرم جهاد هستند


وی افزود: اساتید دانشگاه با کار جهادی علمی و تفکر انقلابی نقش مهم و حیاتی در پیشرفت کشورها و استان ها دارند. واحدهای دانشگاهی در اقصی نقاط کشور نسبت به سایر مراکز آموزش عالی نقش پررنگ تری دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، اساتید دانشگاه فرماندهی جنگ نرم این بود و امروز در صف مقدم تبیین و روشنگری جهاد می بینیم.

وی گفت: هیچ حوزه ای بدون حضور و حضور دانشگاهی با محوریت اساتید توسعه پیدا نمی کند و در استان ایلام نیز با تاکید ویژه بر نماینده ولی فقیه و استاندار ایلام لازم بود ایجاد شود. شرایط اساتید دانشگاه و نقشه های بیشتر.” .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام تصریح کرد: تبیین و انتشار آثار ارزشمند استاد مطهری به عنوان یکی از معماران انقلاب اسلامی در کنار آرمان های امام و مقام معظم رهبری از اولویت های همیشگی دانشگاه آزاد اسلامی است. و امروز با رهبری انقلابی و جهادی جناب آقای دکتر طهرانچی و سایر مسئولین دانشگاه این امر مهم بی‌سابقه در حال انجام است.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا