ورزشی

استقلال با ۱۲ یا ۱۳ بازیکن فرقی نمی‌کند؛ نکو به دنبال قهرمانی است

آفتاب‌‌نیوز :

در مصاف استقلال – فولاد جواد نکونام بار دیگر در خط دفاعی با کمبود مهره مواجه شد تا جایی که مجبور شد از امید حامدی فر در پست مدافع راست استفاده کند. صالح حردانی و روزبه چشمی به دلیل محرومیت در این بازی غایب بودند و محمد حسین مرادمند و آرمین سهرابیان دیگر مهره‌های خط دفاعی استقلال هم مصدوم هستند و حضورشان درترکیب استقلال در هفته‌های آتی لیگ برتر نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. 

جواد نکونام و استقلال از ابتدای فصل به کمبود بازیکن عادت کرده اند. کوین یامگا و مهدی مهدی پور که در اسکواد استقلال جز مهره‌های کلیدی به حساب می‌آمدند به دلیل مصدومیت هفته هاست برای استقلال بازی نمی‌کند. اما جواد نکونام و استقلال هیچ گاه عقب نکشیدند. سرمربی تیم استقلال از ابتدای بازی‌ها هیچ گاه قول قهرمانی نداد، اما همواره می‌گفت برای خوشحالی تماشاگران استقلال از هیچ تلاشی فروگذارنخواهد کرد. 

کمبود بازیکن در ترکیب استقلال برای جواد نکونام چیز تازه‌ای نیست و به نظر می‌رسد در هفته‌های آتی اگر باز هم به ترکیب محرومان ومصدومان استقلال اضافه شود، باز هم این مربی و شاگردانش برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر تلاش خواهند کرد. به زعم خیلی‌ها اگر استقلال با توجه به کمبود‌ها این فصل قهرمان لیگ برتر شود، دست به کار بزرگی زده است.

دکمه بازگشت به بالا