اسلامی: مردم بار دیگر دشمنان را ناامید کردند

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد اسلامی در بدو ورود به استان کرمان با حضور در گلزار شهدا به مقام والای شهید سردار سلیمانی و سایر شهدای این استان ادای احترام کرد.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در ادامه با حضور در حسینیه ثارالله کرمان، رأی خود را به صندوق انداخت و در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد.

معاون رئیس جمهور در حاشیه شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای پرواز اردیبهشت، به‌ویژه شهید خدمت حضرت آیت الله رئیسی گفت: امروز در اصل روز تعیین سرنوشت است که ملت عزیز ایران یک‌بار دیگر با حضور پرشکوه و معنادار خود در صحنه حاضر می‌شوند و با انتخاب درست و دقیق تداوم راه انقلاب اسلامی را در مسیر تعالی و پیشرفت کشور رقم می‌زنند.

وی افزود: از خداوند متعال توفیق و عزت روزافزون ملت ایران، سلامتی مقام معظم رهبری و انتخاب یک رییس‌جمهور کارآمد که بتواند مولفه‌های قدرت کشور را در مسیر سازندگی و پیشرفت و هم در مسیر عدالت اجتماعی گسترش دهد، آرزومندیم.

اسلامی تصریح کرد: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند؛ در ذات جمهوری اسلامی و این نظام حضور مردم لحاظ شده است بنابراین برای دستیابی به عزت و سربلندی ایران اسلامی به هموطنان توصیه می‌شود که با حضور در پای صندوق‌های رأی، در آزمون سیاسی انتخابات شرکت کنند.

وی عنوان کرد: مردم با شرافت و با کفایت ایران همچون گذشته در صحنه انتخابات حضور دارند و ایفای نقش می‌کنند زیرا حضور در انتخابات جلوه مهم مردمی بودن و اقتدارآفرینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

رییس سازمان انرژی اتمی ایران بیان کرد: مردم ما امروز با حضور پرشور و حداکثری خود در صحنه انتخابات حاضر شده و برای بار دیگر دشمنان را ناامید کرده و برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب ثبت می‌کنند.

اسلامی در پایان با اشاره به اهمیت حضور و حمایت مردم از رییس جمهور آینده، گفت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اولویت نخست، حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است و این حضور پرشور اقتدار نظام را نشان می‌دهد و جلوه اقتدار ملی در عرصه بین‌المللی است.

دکمه بازگشت به بالا