اشتباهاتی که استقلال را به حاشیه برد/ دو دستگی بین آبی پوشان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حسین فرزامی در گفتگو با خبرنگار آنلاین درباره شرایط بحرانی این روزهای استقلال گفت: آبی پوشان تهرانی روزهای شلوغی را سپری می کنند. می گویند کم کاری برخی از بازیکنان استقلال جای تامل دارد و باید دید که چند نفر از هواداران استقلال به این موضوع چه کردند.

وی افزود: استقلال بد بازی می کند و نتیجه می گیرد. باخت برای سرخابی ها به معنای بیرون رفتن است و این دو تیم سال ها با این اتفاقات زندگی کرده اند. هواداران و پیشکسوتان استقلال انتظار عملکرد بهتری از افتخارات آبی دارند. اما اشتباهات ساپینتو از ابتدای فصل تا کنون و باخت به تراکتورسازی با یک بازی بسیار بد، این تیم را به حاشیه برده است.

فرزامی با تاکید بر حمایت ساپینتو از سوی هیات مدیره خاطرنشان کرد: بارها پیش آمده که مدیریت باشگاه از این مربی حمایت کند اما پس از چند روز با فشار هواداران این حمایت تغییر کرد. حمایت بدون تضمین نمی تواند یک مربی را در فوتبال ماندگار کند. اگر ساپینتو جام حذفی را هم از دست بدهد، این اتفاق می‌افتد و سرمربی دیگری جایگزین او می‌شود و اگر او برنده شود، استراحت موقتی وجود خواهد داشت تا ببینیم این تیم در آینده چه می‌کند.

یکی از اعضای سابق هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که راه حل خروج استقلال از این حاشیه ها چیست؟ وی گفت: متأسفانه همانطور که شنیده ایم در داخل تیم دو جناح وجود دارد یکی مخالف و دیگری طرفدار ساپینتو. البته در ضعف کادر فنی شکی نیست اما اشتباهات ساپینتو از ابتدای فصل روی تیم تاثیر گذاشته است. جای تعجب است که او هنوز نتوانسته ترکیب اصلی را انتخاب کند و بازیکنانش را به خوبی بشناسد. این مشکل ناهماهنگی های زیادی ایجاد کرده است و هر بازی شاهد تغییراتی در استقلال هستیم.

در پاسخ به این سوال که آیا با استعفای ساپینتو موافقید یا خیر؟ گفت: باید ببینیم به ساپینتو چه داده‌ایم، دنبال خروجی خوب از او هستیم. آیا همه امکانات را برای او فراهم کرده ایم؟ آیا مسائل مالی وجود دارد؟ یا اگر او را برکنار کنیم شاهد محاکمه دیگری و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات استقلال باشیم. اگر ساپینتا برود، چه کسی جایگزین او خواهد شد؟ اینها سوالاتی است که هیات مدیره و مدیرعامل باید پاسخگوی آن باشند. بنابراین باید تصمیم منطقی بگیرند تا استقلال در حاشیه باقی نماند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازی روز پنجشنبه استقلال مقابل تراکتورسازی یک بازی بسیار حساس برای کادر فنی و مدیران استقلال است. باید امیدوار باشیم آبی های تهرانی این دیدار را با موفقیت به پایان برسانند. در غیر این صورت حتما اتفاقات زیادی در استقلال رخ می دهد و هر کدام از آنها می تواند کادر فنی نیمکت استقلال را تغییر دهد.

دکمه بازگشت به بالا