اعتبارات باید به سمت تولید دانش بنیان در آستانه اشرفیه هدایت شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین حسین پایداری عصر روز شنبه در نشستی به دلیل علاقه خبرنگاران از خبرنگاران تجلیل شد گرفتن از خصوصیات پیامبر اکرم (ص)ر) وی تصریح کرد: حسن خلق و مهربانی از ویژگی های مهم پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) است.ر) همه باید این را متوجه شوند.

وی با اشاره به مشکلات زیرساختی در مناطق مختلف آستانه اشرفیه گفت: آمار مشکلاتی در بخش های مختلف به وجود آمد و برخی از مشکلات حل شد.

ذاکر آستاگامی با بیان اینکه 50 درصد جمعیت آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر کشاورز هستند، افزود: درآمد اکثریت قریب به اتفاق مردم آستانه اشرفیه به کشاورزی بستگی دارد.

اشرفیه فرماندار آستانه با اشاره به کم آبی شدید این شهرستان در سال برداشت گفت: مشکل کم آبی این شهرستان با اقدامات و مدیریت جهادی برطرف شده است.

تسگامی با اشاره به رویکرد سیزدهمین دولت جهادی و مردمی افزود: تلاش مستمر و کار میدانی باید در اولویت رده های پایین دولت سیزدهم باشد.

وی با تاکید بر لایروبی رودخانه های شهرستان های آستانه اشرفیه و بندر کیاشر افزود: برای تسهیل امور کشاورزی در سال جاری. محصول سال آینده باید از هم اکنون حفر شود.

فرماندار آستانه اشرفیه در خصوص پروژه های نیمه تمام این شهرستان گفت: پروژه هایی که 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و نیمه تمام هستند باید در اولویت قرار گیرند.

تسگامی با اشاره به عنوان سال «تولید دانش بنیان و اشتغال زایی» افزود: اعتبارات به سمت تولید دانش بنیان در شهرستان آستانه اشرفیه هدایت شود.

وی با بیان اینکه آثار به جا مانده از تاریخ غم انگیز گیلان، افزود: ج کهنسال آستانه اشرفیه با مشارکت سمن ها و فعالان محیط زیست به روستای عاری از زباله تبدیل شد.

دکمه بازگشت به بالا