اعزام تیم پارادوومیدانی به مسابقات بین المللی فزاغ امارات در هاله‌ای از ابهام

به گزارش شاف ، باخمن رضایی با بیان وضعیت اعزام تیم پارادوکس به مسابقات بین المللی فزاق امارات گفت: مسابقات بین المللی پارادوکس اواخر اسفندماه در فزاق امارات برگزار می شود. البته اگر بخواهیم ورزشکارانی را به این مسابقات اعزام کنیم، افرادی که واجد شرایط هستند و شانس کسب مدال طلا دارند، اعزام می شوند.

وی در خصوص جایگاه ورزشکاران در اردوی تیم ملی گفت: سه مرحله از این اردو برای آماده سازی ورزشکاران برای حضور در بازی های پاراآسیایی چین تا پایان سال در نظر گرفته شده است که 2 مرحله آن در اهواز برگزار شد. . و سومی با حضور 29 ورزشکار (11 شکارچی و 18 شکارچی) از 2 اسفند در اهواز آغاز می شود و تا 20 اسفند ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص رکورد دوندگان در دو مرحله اردوی آماده سازی گفت: به دلیل اینکه در فصل زمستان هستیم مربیان بیشتر روی بدنسازی هستند و رکوردی گرفته نمی شود.

رضایی همچنین درباره تعداد دوندگان اعزامی به بازی های پاراآسیایی چین تصریح کرد: 29 ورزشکار در این تیم جزو برترین های مسابقات قهرمانی کشور هستند که به بازی های پاراآسیایی چین دعوت شده اند اما آخرین مرحله این رقابت ها در سال 1396 برگزار می شود. اواخر اردیبهشت سال آینده فینالیست های بازی های پاراآسیایی چین.

وی در خاتمه با بیان اینکه پیش بینی می کنیم 40 ورزشکار را به بازی های پاراآسیایی چین اعزام کنیم، افزود: با توجه به سیاست کمیته ملی پارالمپیک مبنی بر اعزام کاروان های باکیفیت و مدال آوری در این دوره از بازی های پاراآسیایی، ما نیز تلاش برای انجام این کار.” دعوت به اردوی تیم ملی از افرادی که شانس زیادی برای کسب مدال دارند.

دکمه بازگشت به بالا