افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۲پروژه ارتباطی در بوشهر

خبر روزانه/ بوچر مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: به مناسبت هفته دولت 12 پروژه ارتباطی با وام 420 میلیارد ریالی در استان بوشهر افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

علی سملیان روز یکشنبه گفت: در مراسمی با حضور استاندار، معاونان توسعه اقتصادی و مدیریتی استاندار، نماینده مردم بوشهر، غنا و دیلم در مجلس، فرماندار و سران شهرستان دیلم در هفته دولت 12 پروژه های ارتباطی روستای والفجر شهرستان دیلم به نمایندگی از پروژه ها هفته ارتباطات دولت در استان افتتاح شد.

وی افزود: پروژه روستای والفجر با استفاده از فناوری G4/G3 با نیازسنجی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر و اعتبارات طرح خدمات اجباری روستایی وزارت ارتباطات و اطلاعات طراحی، نصب و راه اندازی شد. فناوری تحت قرارداد با ایرانسل.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر خاطرنشان کرد: 9 پروژه از 12 پروژه ارتباطی با وام 420 میلیارد ریالی در حال افتتاح و 3 پروژه در حال بهره برداری است.

سملیان بیان کرد: پروژه های روستای نورکرماهی از توابع شهرستان بوشهر، روستاهای بوالفتح و والفجر شهرستان دیلم، روستاهای باوالفیروز، آقا میراحمد، درنگ، چا دل، مکابری و تن فاریاب از توابع شهرستان دشستان، روستای گاو سفید بزرگ شهرستان گناوه، روستای لاورده از جم. . شهر و روستای اسلام آباد از شهرستان دشتی دراستان اجرا می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این پروژه ها توسط ایرانسل و شرکت ارتباطات سیار اجرا می شود و هزینه اجرای این سایت ها از محل طرح خدمات اجباری روستایی (USO) وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تامین می شود.

در ادامه عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، غناوه و دیلم در مجلس در خصوص اقدامات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص ایجاد و توسعه بسترهای ارتباطی و واکنش سریع و میدانی سردار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر به منظور بررسی و رفع مشکلات حوزه ارتباطات میدانی استان، تقدیر و تشکر کرد.

علی باستین معاون امور اقتصادی استاندار نیز خاطرنشان کرد: یکی از عوامل توسعه اقتصادی روستایی و عدالت اجتماعی در حوزه بهداشت و درمان ایجاد زیرساخت های ارتباطی است. که برنامه ریزی و اجرای این مهم در استان بوشهر انجام شد.

وی در پایان از همکاری و همدلی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، بخشداری ها و دهیاری ها تشکر کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا