افزایش شهریه دانشگاه آزاد بسیار اندک خواهد بود

خبر روزانه/ خوزستان قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی استان های خوزستان و ایلام گفت: اگرچه با توجه به نرخ تورم در کشور قطعا دانشگاه ها درصدی افزایش هزینه تحصیلی خواهند داشت اما بسیار ناچیز خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین فرجلا براتی در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان امروز (4 آذر) در اهواز گفت: مسئولیت مشخص دانشگاه‌های ایلام و خوزستان بر عهده ما گذاشته شده است. واحدهای استانی دانشگاه آزاد به چند ناحیه تقسیم شده است و در هر منطقه یک مسئول وجود دارد و من خوشبختانه در خدمت این دو استان هستم.

به گزارش خبر روزانه، وی افزود: یکی از وظایف خاص استان ها نظارت بر آنچه در استان ها می گذرد است. معین در واقع نماینده سازمان مرکزی در استان هاست.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی استان های خوزستان و ایلام گفت: افزایش شهریه در دانشگاه آزاد مانند افزایش سایر مراکز و سازمان ها نیست و هر سال کمترین رشد شهریه را داریم. اگرچه با توجه به تورم موجود در کشور در دانشگاه، قطعا درصدی افزایش هزینه شهریه خواهد داشت، اما بسیار ناچیز خواهد بود. اساتید و کارکنان دانشگاه نیز مانند سایر سازمان ها نیازمند افزایش حقوق و مزایا هستند، بنابراین از آنجایی که درآمد دولتی نداریم، باید مشکلات مالی را از طریق شهریه حل کنیم.

بوراتی در خصوص نقش دانشگاه در مسئولیت اجتماعی گفت: دانشگاه ما در دو سال گذشته قطب و ستاد مدیرانی بوده است که برای رفع مشکلات در سیل تلاش جهادی کرده اند و اکنون آماده کمک به مردم است. ” همچنین حدود 60 هزار نفر را در مرکز واکسیناسیون دانشگاه واکسینه کردیم.

به گزارش خبر روزانه، از زحمات حجت الاسلام و المسلمین براتی رئیس سابق دانشگاه آزاد خوزستان تقدیر و دکتر علی افروس به عنوان سرپرست این دانشگاه معرفی شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا