الحوثی در آستانه روز ملی مقاومت در یمن: جهان معترف است دشمن به سوی شکست قطعی خود در حرکت است

رهبر انصارالله یمن با دعوت از مردم یمن برای شرکت در راهپیمایی فردا (شنبه) در سراسر کشور در روز مقاومت ملی، تاکید کرد: همه دنیا می دانند که دشمن تا به امروز در این جنگ شکست خورده و به سمت شکست نهایی پیش می رود.

به گزارش خبر روزانه، به نقل از خبرگزاری یمن، انصارالحسین عبدالملک بدرالدین الحسین، رهبر یمن امشب (جمعه) در آستانه روز مقاومت ملی یمن گفت: روز مقاومت ملی زمان مهمی برای یادآوری مسئولیت ها و مسئولیت های خود است. سایت مسیر.

الحسین گفت: آغاز این جنگ وحشیانه و ناگهانی علیه یمن نشانه بارز ماهیت این جنگ است و به خوبی نشان می دهد که متجاوز کیست. این جنگ توسط واشنگتن اعلام شد تا مشخص شود متجاوز در جایگاه ناظر و عامل این تجاوز کیست. طراح ائتلاف دشمن آمریکا، انگلیس و اسرائیل است و آمریکا ناظر اصلی آن است. عربستان سعودی و امارات نیز عاملان این تهاجم هستند و بقیه اعضای ائتلاف تنها مزدوران حاضر در مقابل پول هستند.

رهبر انصارالله یمن گفت که نقش اسرائیل و انگلیس در طراحی این جنگ آشکار است و کنترل آمریکا بر آن آشکارتر است. ویژگی اصلی این جنگ از اولین حملات، جنگ جنایتکارانه بود و سکوت جامعه جهانی در زمینه کشتار جمعی غیرنظامیان در مناطق مسکونی ادامه یافت.

الحسین درباره جنگ اقتصادی علیه یمن گفت: موضوع این جنگ غارت منابع ملی یمن بود و ائتلاف متجاوز تمام تلاش خود را برای تسلط کامل بر تاسیسات نفتی، بنادر و منابع ملی یمن انجام داد.

وی با اشاره به سرقت درآمدهای نفتی یمن توسط ائتلاف متجاوز عربی، گفت: حتی ساکنان استان های اشغالی یمن از این درآمدهای نفتی محروم هستند.

رهبر انصارالله هدف از انتقال بانک مرکزی یمن از صنعا را توقف پرداخت دستمزد، افزایش قیمت و کاهش ارزش پول یمن، بازگرداندن مردم ما و تسلیم آنها دانست.

الحسین در بخشی دیگر از سخنان خود به پیشرفت های گسترده ناوگان یمن و تلاش آن برای تولید بیشتر موشک و پهپاد اشاره کرد و گفت: سعی کرده ایم از هر کجای دنیا و برای هر هدفی موشک و پهپاد ارسال کنیم. حتی از دریا ما همچنین در تولید خمپاره و بمب به خودکفایی رسیده‌ایم و اکنون انواع اسلحه‌های کلاشینکف و سلاح‌های تهاجمی تولید می‌کنیم.

وی تاکید کرد: مقاومت دستگاه های امنیتی ما بسیاری از توطئه های دشمن را خنثی کرد و همچنین تلاش های دشمن برای گسترش دایره جرایم سازمان یافته، اغتشاشات و قاچاق مواد مخدر، مختلف و دستگیری مجرمان.

رهبر جنبش انصارالله گفت: همه دنیا شکست دشمن در این جنگ را تا امروز می شناسند و می دانند که دشمن به سمت شکست نهایی پیش می رود.

الحسین حضور گسترده مردم یمن در تظاهرات، راهپیمایی ها و راهپیمایی ها را نشانه بقای این ملت با وجود حملات نظامی، اقتصادی و رسانه ای عنوان کرد و گفت: هر چه دشمن محاصره و جنایات خود را بیشتر کند، مردم ما بیشتر خواهند شد. آگاه هستند.» نبرد ادامه دارد.

وی افزود: مقاومت نظامی در میدان با وجود شرایط سخت یمن، نوعی مقاومت مردم ما بوده است و نیروهای مستقر در جبهه ها با وجود کمبود فناوری و شرایط سخت آب و هوایی در برابر اراده و ایمان پولادین ایستادگی می کنند. “

رهبر انصارالله افزود: تعداد عملیات های نیروهای مسلح یمن در جبهه ها بیش از 66 هزار عملیات مختلف است و تعداد عملیات ها و درگیری ها در جبهه های مختلف نشان دهنده حجم عظیم دستاوردهای ما در این جنگ است.

الحسین صنعت نظامی که یکی از نیازهای اصلی مقابله با دشمن است را نمونه مقاومت یمن دانست و گفت: نیروهای ما در این زمینه به ویژه در تولید سلاح های بازدارنده پیشرفت های خوبی داشته اند. برکان 2 رسیده و به کار خود ادامه می دهد، کشور ما پایدار است و حتی مهمات خود را تولید می کند.

وی تاکید کرد: تولید پهپادهای دوربرد و یا برای جبهه های مختلف ادامه دارد و این امر دشمن را به دردسر انداخته است، نیروهای پدافند هوایی و موشکی یمن در دوران جنگ و محاصره سنگین کار خود را از صفر آغاز کردند و نتایج خوبی هم داشت. ” گرفت.

رهبر انصارالله درباره درگیری روسیه و اوکراین گفت: رویدادهای اخیر دوگانگی استانداردهای غربی را نشان داده است، در واقع غرب از تمام امکانات خود برای حمایت از اوکراین استفاده کرده است، نه اینکه به ما حق دفاع از آزادی خود و کشورمان را بدهد. “

الحسین افزود: ما به عنوان گزینه اصلی ایمان، انسانیت، اخلاق و میهن پرستی و حمایت مالی و نظامی از جبهه ها به مقاومت ادامه خواهیم داد و همچنین به توسعه صنعت نظامی و توسعه صنعت ادامه خواهیم داد. بخش غیرنظامی.”

رونی بار-آن، یکی از اعضای کنست، گفت: ما هرگز از موضع خود در حمایت از آرمان فلسطین عقب نخواهیم نشست.

رهبر انصارالله به نیروهای دشمن توصیه کرد اگر می خواهند از بن بست خارج شوند، به جنگ پایان دهند و به محاصره و اشغال یمن پایان دهند. ما در هشتمین سال جنگ با محصولات نظامی و سلاح های دریایی خود به جنگ با دشمن می رویم.

الحسین در پایان از مردم یمن دعوت کرد تا در راهپیمایی ها و مراسم روز مقاومت ملی در این کشور شرکت کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا