امروز بیش از هر زمانی نیازمند احیای فرهنگ شهید و شهادت هستیم

خبر روزانه/ تهران رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مسئولان فراموش نکنند که چه فداکاری هایی دارند و مردم به یاد داشته باشند که باید راه این شهدا را ادامه دهند.

حجه الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی ظهر جمعه ۲۲ آبان ماه در حاشیه مراسم تشییع پیکر مطهر شهید فاطمه اسدی که بعد از نماز جمعه تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمندیم. احیای فرهنگ شهادت و شهادت؛ تفحص شهید مظلوم و کشته شده توسط گروهی از مزدوران دموکرات گزارش های متعددی در چنین شرایطی دارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران خاطرنشان کرد: جنایات گروهک های ضدانقلاب نشان دهنده ماهیت شیطانی آنهاست. تفحص شهید 3 سال بعد برای نسل جوانی که دوران دفاع مقدس را ندیده اند، عمق دشمنی مستکبران و مزدورانش را با مردم ایران آشکار می کند.

یکی از اعضای شورای فرهنگ عمومی استان تهران گفت: تفحص این شهید عزیز یادآور نقش زنان این سرزمین در دفاع از کشور و انقلاب بود که زنان مومن و مومن در کنار مردان در صحنه ها حضور دارند.

حجه الاسلام والمسلمین محمودی گفت: حضور این هیئت های مقدس یادآور مسئولیت خطیر مردم و مسئولان در دفاع از ارزش های انقلاب است.

یکی از اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران گفت: مسئولان فراموش نکنند که چه فداکاری هایی دارند و مردم به یاد داشته باشند که باید راه این شهدا را ادامه دهند.

بر اساس این گزارش؛ مراسم وداع با پیکر شهید فاطمه اسدی که پیکرش پس از 2 سال انتظار توسط تحقیقات شناسایی شد، بعدازظهر امروز جمعه 21 آبان ماه بعد از نماز جمعه در دانشگاه تهران برگزار شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا