انتصاب حجت‌الاسلام موسی‌پور به ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه اطلاع رسانی،

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با پذیرش استعفای آیت‌الله جنتی، از زحمات ایشان تجلیل کردند. طی حکمی از سوی حجت الاسلام آقای حاج شیخ محمد حسین موسی پور به سمت ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی منصوب شد.

متن مصوبه رهبر معظم انقلاب به این شرح است:

به نام خدا

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دهه هاست که یکی از نهادهای حقوقی فعال و تأثیرگذار و منبع تفاهم و آرمان گرایی در بزرگداشت یادمان ها و وقایع انقلاب اسلامی بوده و با رهبری موفق آیت الله جنتی خدمات ارزنده ای به کشور ارائه کرده است. دامات برکات. اینک با توجه به استعفای آقای جنتی و با تشکر و قدردانی از زحمات فراوان ایشان، جناب آقای حاج شیخ محمد حسین موسی پور دام توفیق را به سمت ریاست این شورا منصوب می نمایم.

انتظار می رود سیاست این شورا بر اساس تشریح و تعمیق شعارها و رساندن پیامی صادقانه و صمیمانه به دل مخاطبان با پیروی از سیره بزرگان دین باشد. بر این اساس این شورا از ابتدا ایجاد و حرکت کرد و نیاز به توجه بیشتری دارد.

توصیه من این است که اعیاد را مردمی کنید، مساجد و نهادهای عمومی را تشدید کنید، از ابتکارات و خلاقیت جوانان انقلابی استفاده کنید، شعائر دینی و انقلابی را شاداب کنید. توصیه دیگر، ماهرانه و تسهیل سازمان و رهایی از زائده ها و فرسودگی آن است.

توفیق ایشان را از خداوند متعال خواستارم و بار دیگر از آیت الله جنتی تشکر می کنم.
سید علی خامنه ای
8 آذر 1400

دکمه بازگشت به بالا