انتصاب معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس پایتخت

فرمانده فراجا در حکمی، سرهنگ علی همه‌خانی را به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی جدید فرماندهی انتظامی تهران بزرگ منصوب کرد.

به گزارش خبر روزانه، با پیشنهاد سردار عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس پایتخت، سردار احمدرضا رادان، فرمانده فراجا طی حکمی سرهنگ علی همه خانی را به عنوان معاون جدید فرهنگی و اجتماعی پلیس پایتخت منصوب کرد. همه‌خانی از چندماه پیش به عنوان سرپرست این معاونت فعالیت داشت.

وی پیش از این ، معاونت آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بود و همچنین سابقه مدیریت در رده‌های اجرایی پلیس راهور در مناطق مختلف شهر تهران را در کارنامه خدمتی خود دارد. طرح موتوریار که بسیاری آن را از جمله طرح‌های موفق پلیس راهور در حوزه فرهنگ‌سازی ترافیک می‌دانند در دوره حضور همه‌خانی در پلیس راهور تهران بزرگ کلید خورد و اجرای آن همچنان ادامه دارد.

دوایر مشاوره و مددکاری، اطلاع‌رسانی و مدیریت اخبار، مستندسازی، برگزاری رویدادهای فرهنگی و اجتماعی، فرهنگسازی، ارتباط با چهره‌های فرهنگی و اجتماعی و … از جمله وظایف و ماموریت‌هایی است که برعهده معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس قرار دارد. همه‌خانی، ارتباط موثر با رسانه‌ها و مردم، اطلاع‌رسانی سریع و به موقع و … را از جمله اولویت‌های اصلی خود برشمرده است.

پیش از همه‌خانی، سرهنگ مراد مرادی، مسئولیت معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس تهران را بر عهده داشت که از سال گذشته به فرمانداری تهران رفت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا