انجام بدون توقف پروژه های جاده ای قشم با هدف افزایش کیفیت و ایمنی راه ها

به گزارش خبر روزانه از کشما ، حمیدرضا مومنی در دیدار با یوسف عابدزینی با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان گفت: در سال های اخیر اقدامات خوبی در کشما در زمینه زیرساخت های جاده ای انجام شده است.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط فعلی اقتصاد کشور ، تأمین منابع مالی با مشکلاتی روبرو شده است اما تاکنون هیچ یک از پروژه های مربوط به زیرساخت ها ، توسعه و راه ها در منطقه آزاد کشم متوقف نشده است.

مدیرعامل منطقه آزاد کشم با اشاره به تردد سالانه میلیون ها گردشگر در این جزیره افزود: کیفیت جاده های کشم بسیار دور از حد مطلوب نیست و سطح تصادفات رانندگی در این جزیره بالا است و برای رسیدگی به این موضوع ، برنامه ها و پروژه ها زیر ساخت.

به گفته مومنی؛ شبکه حمل و نقل و جاده های ایمن و مناسب مهمترین شاخص توسعه در هر منطقه و برای ایجاد توسعه پایدار و متعادل در تمام نقاط جزیره کشم ، بهبود کیفیت جاده های اصلی و جاده های روستایی به منظور ارتقا safety ایمنی و بهبود کیفیت زندگی است. ساکنان ادامه می دهند.

وی افزود: ایجاد یک ترمینال مسافربری بر اساس یک برنامه جامع شهری توسط سازمان منطقه آزاد کشم تصویب شده است و پس از مکان یابی ، زیرساخت ها ، مراحل ساخت و بهره برداری در آینده شاهد خدمات بهتر مسافران و گردشگران در این جزیره خواهیم بود.

بر اساس این گزارش ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان در این نشست با قدردانی از اقدامات زیرساختی سازمان منطقه آزاد کشم در این جزیره ، گفت: با هماهنگی و همکاری بین ادارات می توانیم زیرساخت ها را سریعتر ایجاد کنیم. الزامات مربوط به بخشهای حمل و نقل جاده ای را فراهم کنید.

یوسف عابدینی خاطرنشان کرد: برای ایجاد پایانه مسافربری ، تهیه و تدوین برنامه جامع با پیش بینی و برنامه ریزی برای توسعه آینده و پاسخگویی به نیازهای مسافران و گردشگران در کشما ضروری است که امیدواریم به خوبی اجرا شود.

گفتنی است این جلسه با حضور حمیدرضا مومنی رئیس و مدیرکل سازمان منطقه آزاد کشم ، یوسف عابدینی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان ، محرم بهارواندا عضو سازمان های فنی و زیربنایی برگزار شد. هر دو سازمان

48

دکمه بازگشت به بالا