انهدام باند سارقان محموله خودرو در لرستان

خبر روزانه/ لرستان فرمانده انتظامی لرستان از انهدام باند سارقان خودرو و کشف 30 میلیارد ریال اموال مسروقه توسط پلیس آگاهی استان خبر داد.

یحیی الهی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودروهای عبوری از محورهای مواصلاتی لرستان، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران دو نفر از اعضای این باند را در محورهای مواصلاتی استان شناسایی و با تلاش شبانه روزی پلیسی و اطلاعاتی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی لرستان گفت: سارقان در تحقیقات پلیسی به جرم خود اعتراف کردند و از مخفیگاه آنها 2500 واحد اقلام مسروقه به ارزش 30 میلیارد ریال کشف و تاکنون 13 مالباخته شناسایی شده اند.

سخنگوی پلیس لرستان از شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقان منازل در هرم آباد خبر داد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با سرقت استان موفق به دستگیری سه نفر از اعضای باند سارقان مسلح منازل و طلاجات آن شهرستان شدند.

الهی در ادامه خاطرنشان کرد: سارقان دستگیر شده در پایتخت و سایر شهرهای کشور به اتهام سرقت منازل و طلاجات مسلح بودند، سرقت، چهار دستگاه خودرو و چهار دستگاه بی سیم دستی کشف و تعدادی اقلام گمشده شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی لرستان گفت: امنیت عمومی خط قرمز پلیس است و ماموران نیروی انتظامی به شدت با قانون شکنان مبارزه می کنند، رژه پلیس را جدی می گیرند و منازل و اماکن آنها را به سیستم های مهار مجهز می کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا