برترینهای کسب و کارعمومی

انواع پرچم تبلیغاتی

تولید پرچم و چاپ پرچم کلا به سه دسته پرچم های ملی ، پرچم های مذهبی و پرچم های تبلیغاتی تقسیم و عرضه می گردد. با توجه به اهمیت تبلیغات در بازار امروز می توان گفت که جز با اهمیت ترین امور ، تبلغیات به اشکال گوناگون جهت افزایش مشتریان گرامی می باشد، از این رو شرکت اریکه پرچم ایرانیان در تولید پرچم و چاپ پرچم به صورت فوری و تولید پرچم به صورت تیراژ و تکی برای امور تبلیغاتی شما عزیزان آماده همکاری می باشد. چاپ و تولید پرچم تبلیغاتی توسط مجموعه اریکه پرچم ایرانیان در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد به دلیل اینکه این مجموعه به صورت اختصاصی، با خودکفایی در تمام زمینه ها چاپ و تولید پرچم را انجام می دهد.

پرچم تبلیغاتی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی به شمار می آیند بلکه با خرید پرچم تبلیغاتی و صرف هزینه اندک می توان به راحتی  کسب و کار خود را تبلیغ کنید،  با استفاده از انواع پرچم‌ها از جمله پرچم تبلیغاتی رومیزی، پرچم تبلیغاتی ایستاده، اهتزار و … شما توجه بسیاری از بازدیدکنندگان را به برند، سازمان و یا تبلیغات خود جلب می کنید.

چاپ پرچم تبلیغاتی

یکی از فعالیت های مجموعه اریکه پرچم ایرانیان چاپ پرچم تبلیغاتی به جهت  معرفی محصول و یا فعالیت سازمان ها و شرکت برای تبلیغ برند خود می باشد. با این روش نه تنها محصول خود را تبلیغ کرده اند بلکه باعث افزایش در آمد نیز می شود.

ویژگی چاپ پرچم تبلیغاتی

 چاپ به صورت یک رو و یا دورو

جنس پارچه استفاده شده، ساتن مات آمریکائی یا ساتن ۹ کیلوئی

پایه پرچم از نوع پنجه شیری و خورشیدی

جنس پایه پرچم از چدن

ریشه ها در ۱۲ رنگ متنوع

ابعاد ۱۵۰×۹۰

طول پایه ۲۳۰ سانتی متر

انواع پرچم  تبلیغاتی

انواع پرچم های تبلیغاتی تولید شده در مجموعه اریکه پرچم ایرانیان شامل: پرچم های تبلیغاتی ساحلی، پرچم رومیزی تبلیغاتی، پرچم تشریفات تبلیغاتی، پرچم اهتزاز تبلیغاتی، پرچم های هواداری ، و ابر پرچم ها.

پرچم رومیزی تبلیغاتی

جنس پارچه در پرچم رومیزی در متریال ها مختلفی مانند جیر ، ساتن ، لمینت ، زانفیکس و… آماده تحویل می باشد. پرچم رومیزی به صورت دور لیزر و یا دور ریشه با توجه به سلیقه مشتریان گرامی تولید خواهد شد. لازم به ذکر است پرچم رومیزی تبلیغاتی از لحاظ جنس و نوع دوخت و سایز بسیار متنوع و گوناگون می باشد. انواع مختلف این نوع پرچم شامل: پرچم رومیزی دور ریشه ، پرچم رومیزی دور لیزر ، پرچم رومیزی تی که به صورت عمودی افراشته می شود، پرچم رومیزی میله خور، پرچم رومیزی پفکی .

 پرچم تشریفات تبلیغاتی

در پرچم تشریفات تبلیغاتی همانند پرچم رومیزی از پارچه هایی با جنس جیر ، ساتن ، لمینت ، زانفیکس جهت تولید استفاده می کنند. انواع مختلف این پرچم ها نظیر: پرچم های تبلیغاتی بدون ریشه، پرچم های تبلیغاتی دور ریشه ، پرچم های تبلیغاتی لمینت ، پرچم های تبلیغاتی زانفیکس خور ، پرچم های تبلیغاتی لیزری، پرچم های تبلیغاتی زری دوزی شده و… را می توان نام برد.

پرچم اهتزاز تبلیغاتی

تولید و چاپ پرچم های اهتزاز تبلیغاتی به صورت چاپ سیلک و سابلیمشن( دیجیتال) و اسیدی ( دیسپرس) انجام می گیرد. باید گفت که بیشتر پارچ های مصرفی در این نوع تولید ساتن و پلی استر ، فلامنت ، چلوار و تترون و.. می باشد.

پرچم های تبلیغاتی ساحلی

جنس پادر در پرچم تبلیغاتی ساحلی بیشتر از ساتن ، لمینت ، زانفیکس می باشد. و به صورت ایستاد در جهت تبلیغ برند در اطراف ساحل برفراشته می کنند.

سایر خدمات ارائه شده توسط مرکز تولید پرچم اریکه پرچم ایرانیان شامل:چاپ، و ، ، ، ، ومی باشد.

انواع روش های چاپ پرچم تبلیغاتی

چاپ قالبی: در این روش چاپ پس از تراشیدن لوگوی مورد نظر روی چوب آن را به رنگ آغشته کرده و روی پارچه چاپ می کنند، که یک طرح نامنظم از این روش حاصل می شود.

چاپ استنسیل: در این روش یک ورق فلزی یا پلاستیکی که طرح مورد نظر روی آن برش داده شده است را روی پارچه فیکس کرده و روی آن می کشند. این نوع چاپ نیز به مانند روش قالبی از ظرافت چندانی برخوردار نمی باشد.

چاپ باتیک: در این نوع چاپ پرچم تبلیغات از قلم مخصوصی استفاده می شود. این روش برای کارهای فانتزی و گران قیمت کاربرد دارد و بیشتر جنبه هنری دارد.

چاپ حرارتی: اساس این روش تهیه پرچم تبلیغاتی بر پایه تصعید بوده و بیشتر برای چاپ روی اشیاء کاربرد دارد، کیفیت چاپ حرارتی بالا بوده و امکان پاک شدن طرح پس از چاپ نیز وجود ندارد.

چاپ سیلک: این نوع چاپ به روش دستی و توسط افراد حرفه ای انجام می گیرد، پس از آماده سازی طرح مورد نظر شابلون را برای رفع ایرادهای موجود به واحد آماده سازی جهت چاپ تحویل می دهند، پس از رفع ایراد این طرح به واحد چاپ ارائه می شود تا رنگ های مورد نظر تهیه شود. به محض آماده شدن شابلون، رنگ و پارچه، چاپ آرم مورد نظر انجام شده و پس از خشک شدن به بخش خیاطی ارسال می شود تا بر اساس درخواست مشتریان پرچم مورد نظر تهیه شده و برای اراسال به مشتری آماده شود.

چاپ دیجیتال: در این روش چاپ پرچم تبلیغاتی بدون محدودیت طرح و رنگ می توان یک عکس و یا یک فایل خطی را روی پارچه مورد نظر پیاده سازی کرد.

همانطور که می دانیم یکی از عناصر مهم در طراحی دکوراسیون داخلی در محل های مختلف کسب و کار و سازمان‌ها و نیز مراسم های رسمی استفاده از پرچم تبلیغاتی است که برای نشان دادن رسمیت و اهمیت آن مکان از این پرچم ها و مخصوصا از پرچم تبلیغاتی ایران استفاده می شود.

اریکه پرچم ایرانیان یک مرکز چاپ پرچم تبلیغاتی معتبر در تهران است که با استفاده از بهترین دستگاههای چاپ، آماده ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به شما عزیزان می باشد.

شما مشتریان عزیز می توانید برای کسب آگاهی دقیق در رابطه با انواع پرچم ها و نیز قیمت پرچم تبلیغاتی با کارشناسان ما در اریکه پرچم ایرانیان تماس حاصل نموده و راهنمایی های لازم در رابطه با انتخاب پرچم مامروزه همه ما می دانیم که تبلیغات هزینه نیست و یک سرمایه برای کسب کارها می باشد. تبلیغات درست در هر زمینه کاری باعث موفقیت آن کسب و کار می شود. یکی از بهترین و بزرگترین مراکز چاپ انواع پرچم تبلیغاتی در تهران است. این مرکز با استفاده از بهترین دستگاه های چاپ روی پارچه و به خدمت گرفتن بهترین کارشناسان در عرصه چاپ روی پارچه تحولی در زمینه ایجاد و خود را با توجه به نو پا بودن در این زمینه یکی از شرکت های خوش نام معرفی کرده است. این مهم باعث شده است تا بزرگترین شرکت ها و ادارات از جمله شهرداری های مناطق 22 گانه تهران و شهرداری های سایر شهرستان های ایران مشتاق به همکاری با این مرکز باشند.

بارنگ انواع مختلفی از پرچم های تبلیغاتی را برای عرضه به بازار ارائه می دهد. در ادامه به برخی از پرچم ها اشاره می کنیم. همچنین این مرکز هیچ محدودیتی در مورد چاپ پرچم ندارد. و شما می توانید هر طرح و رنگی که تمایل دارید در پرچم های خود استفاده کنید.

پرچم رومیزی تبلیغاتی

پرچم رومیزی تقریبا یکی از پر فروش های این مرکز می باشد. پرچم های رومیزی معمولا بر روی میزهای ادارات جای خود را پیدا کرده است. امروزه هر مدیری باهوشی وجود یک پرچم از نماد و یا شعار و لوگو شرکت را بر روی میز خود و کارکنان احساس می کند. همچنین پرچم های رومیزی در سمینارها و نشست های چندجانبه بین المللی نیز با طرح پرچم ملی کشورهای برگزار کننده مراسم ها مورد استفاده قرار می گیرد. پرچم رومیزی تبلیغاتی انواع مختلفی دارد:

پرچم رومیزی دور رو جیر

این نوع پرچم که بسیار مرسوم هستش بصورت دو رو روی پارچه ساتن چاپ شده و دور آن با یک پارچه جیر دوخته می شود. این پرچم هم بصورت پرچم ملی و هم بصورت طرح دلخواه در بارنگ تولید و چاپ می شود. برای سفارش با شماره های شرکت تماس حاصل نماید.

پرچم رومیزی دور لیزری

پرچم تبلیغاتی رومیزی طرح دور لیزری یکی از طرح های شیک این مجموعه می باشد. این نوع پرچم همانگونه که از نامش پیداست دارای پارچه ای اضافه برای دور پرچم نیست و دو لایه پشت و روی پرچم بصورت لیزری به هم چسبانده می شود که ظاهر بسیار زیبایی دارد.

پرچم رومیزی چندشاخه ای

در این نوع پرچم که از پایه ای استیل چندشاخه ای بجای تک شاخه ای استفاده می شود. مناسب سمینارها، کنفرانس ها و نشست های چند جانبه برای ایجاد اتحاد بین اعضای شرکت کننده در مراسم می باشد.

پرچم تبلیغاتی رومیزی تی شکل

یکی دیگر از پرچم های بسیار زیبا و شکیل مجموعه چاپ و تولید بارنگ پرچم رومیزی تی شکل می باشد. این پرچم که از پایه ای به شکل تی شکل تشکیل شده است و دو قطعه پرچم بصورت عمودی بر آن به اهتزاز در می آید. پرچم های رومیزی تی شکل مناسب باشگاه های ورزشی می باشد.

پرچم تبلیغاتی تشریفات

پرچم تشریفات یکی دیگر از پرچم های پر فروش مجموعه چاپ و تولید بارنگ می باشد. این پرچم همواره زینت بخش سالن ها، سمینارها،همایش های، نشست های بین المللی اتاق های ادارات می باشد. پرچم تبلیغاتی تشریفات از یک پایه مدل شیر خورشید و یا پنجه شیری و یک میله حدودا یک و نیم متری به همراه پارچه پرچم تشکیل شده است. پرچم تشریفات هم بصورت طرح لوگو دلخواه و هم بصورت پرچم کشورهای مختلف تولید و عرضه می شود. برای سفارش این پرچم می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و بصورت رایگان از مشاوره کارشناسان مجرب بارنگ استفاده کنید.

پرچم تبلیغاتی دستی

قطعا شما هم هر ساله در مراسم ها، کمپین های انتخاباتی، استدیوم های ورزشی و راهپیمایی های مختلف شرکت می کنید. در دست داشتن یک پرچم دستی در تمام این موارد یکی از ملزومات و جذابیت های شرکت در این گردهمایی ها می باشد. پرچم دستی با طرح های دلخواه و یا طرح پرچم کشورها به همراه یک چوب دستی کوچک تهیه و  در دست شرکت کنندگان مراسم قرار می گیرد.

پرچم اهتزاز

پرچم تبلیغاتی اهتزاز تقریبا یکی از پر کاربردترین پرچم های شهرداری های هر شهر می باشد. معمولا شهرداری ها برای اطلاع رسانی های مختلف و تبلیغات از این نوع پرچم استفاده می کنند. قطعا شما تا کنون در میدان ها، روی پل ها، چهار راه ها و… پرچم های عمودی بر یک میله به اهتزاز در آمده اند مشاهده کرده اید. پرچم اهتزاز همانطور که از نامش پیداست برای اهتزاز استفاده می شود. پس این پرچم معمولا در فضای باز برای استفاده از وزش باد به منظور اهتزاز آن استفاده می شود. این نوع پرچم نیز هم بصورت پرچم ملی کشورها و هم بصورت طرح دلخواه در مرکز چاپ و تولید پرچم بارنگ عرضه می شود. برای اطلاع دقیق از قیمت پرچم تبلیغاتی اهتزاز روی کلیک کنید.

پرچم ساحلی یا بادبانی

یکی دیگر از محصولات تبلیغاتی گروه چاپ و تولید بارنگ می باشد. این مرکز با توجه به گستردگی انواع پرچم ها پس از سالها تجربه و استفاده از کادری مجرب در چاپ خانه ای کاملا به روز اقدام به تولید با کیفیت ترین پرچم های ساحلی و یا بادبانی کرده است. این پرچم های که نقش عمده ای در زمینه تبلیغات محیطی دارد. معمولا در فروشگاه های مختلف، کارواش ها و یا در پیست های قایق رانی و اسکی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین گروه تولید و چاپ پرچم بارنگ بصورت اختصاصی دو نوع از پرچم های بادبانی را ارائه می دهد. پرچم های بادبانی در دو نوع پرچم کشورها و پرچم بادبانی با طرح دلخواه تولید و چاپ می شود.

سفارش پرچم تبلیغاتی

گروه چاپ و تولید بارنگ با توجه به محدودیت های رفت و آمد در دوران بیماری کرونا امکان ثبت سفارش پرچم تبلیغاتی را بصورت اینترنتی فراهم کرده است. فقط کافیست با شماره های این مرکز تماس بگیرید و پرچم مورد نظر خود را سفارش دهید. همچنین امکان مشاوره رایگان در زمینه انتخاب بهترین پرچم مورد نیاز شما توسط کارشناسان مجرب تبلیغاتی بارنگ انجام می گیرد. پس همین الان با ما تماس بگیرید.

قیمت پرچم تبلیغاتی بارنگ

همچنین شما عزیزان می توانید برای سهولت در انتخاب مناسب بر روی کلیک کنید. در این پیج ما یک لیست از برخی از پرچم های پر فروش خود تهیه کرده ایم که می توانید مشاهده کنید.

ناسب و نیز هزینه پرچم تبلیغاتی را جویا شوید.

چاپ پرچم اهتزاز ریشه دار جز پر طرفدار ترین و پرمصرف ترین پرچم های قابل چاپ در این مجموعه و بازار می باشد

دکمه بازگشت به بالا