اهتمام جدی دولت در اجرای قوانین حجاب و عفاف

وزیر رهبری در هفتصد و هفتاد و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی کشور با بیان اینکه دولت سیزدهم بر حفظ و اجرای قوانین حجاب و عفاف جدی است، گفت: رئیس جمهور همواره بر این توجه تاکید دارد. این موضوع باید در اولویت باشد.

بر اساس گزارش ها آره محمدمهدی اسماعیلی به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه با تاکید بر این موضوع گفت: حجاب و عفاف از اولویت های مهم جامعه اسلامی است و باید خطوط قرمز جامعه اسلامی رعایت شود. .

رئیس شورای فرهنگ مردمی افزود: با توجه به تغییر قدرت مردمی، در نظر داریم مصوباتی را اجرایی کنیم و اقدامات اصلاحی را در شورای فرهنگ مردمی برای ادامه مسیر پیش بینی کنیم و مصوبه این شورا باید با جدیت اجرایی شود.

وی همچنین گفت: کارگروه عفاف و حجاب در شورای فرهنگ عمومی تشکیل شده و وزارت کشور باید در این راستا تلاش کند تا بتوانیم در چارچوب هم افزایی از هرگونه تخلف در این حوزه دور شویم.

اسماعیلی گفت: نظرسنجی های معروف نشان می دهد که زندگی باکره انتخاب مردم ایران است و اکثریت قریب به اتفاق به دنبال حفظ ارزش های دینی هستند.

وی با اشاره به «سلام مردم در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم» ادامه داد: حضور مردم در این دوره از نمایشگاه و در ایام افطار نشان از جایگاه والای قرآن و عترت در جامعه ی ما.” در سازمان مد و لباس اتفاقات خوبی افتاده و حضور و حمایت اصناف در این حوزه بسیار مهم است.

در پایان این جلسه که با گزارشی از پیشرفت کار و تصمیم گیری در مورد قانون باکرگی، ارزیابی های مصوب کارگروه تقویم و اصلاحیه های هیئت نظارت بر اسباب بازی مطابق با طرح تحول هیئت و دبیرخانه همراه بود، مدیرکل تولیدات انیمیشن بسیار مورد تحسین قرار گرفت.

تلاش جدی دولت برای اجرای قوانین حجاب و عفاف

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا