ایستادگی مهم‌ترین درس دفاع مقدس به جهان/اخوت دینی تجلی جنگ بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، خجتالاسلام اسماعیل بهرامی ظهر جمعه تا جمعه در خطبه های نماز جمعه این هفته کالپوش در مسجدی در روستای حسین آباد مستقر شده و می گویند در صورت نبود سیم خاردار ، ارتش منسجم و کشور انقلابی جدید ، می توانیم جنگ هشت ساله را به خوبی مدیریت کنیم تا یک وجب از خاک ایران به دست دشمن نیفتد ، وی گفت: دین در رهبری یکی دیگر از جنگ های تحمیلی حماسی بود.

وی بابیان اینکه ایران قادر است نه تنها در برابر یک کشور بلکه در سایر کشورها مقاومت کند ، افزود: این که دشمن نتوانسته ملت ما را به زانو در آورد مهمترین درس دفاع مقدس است که مانع نفوذ هر کشوری به کشور ما شده است. امور داخلی. “

ائمه کالپوش وی در مورد سخنرانی رئیس جمهور ایران در دفتر منتخب ملت بزرگ و انقلابی ایران پس از هشت سال متفاوت و مثر بود ، گفت: این یک دست نشانده آمریکایی است.

بهرامی بابیان اینکه این کلمات از یک رئیس دولت انقلابی و مردمی انتظار می رفت ، بیان کرد: این کلمات آیینه ای از آرمانها و ارزشهای بزرگترین انقلاب مدرن و انقلابی ترین ملت جهان بود که بدون شک منفعل است و دارای حمایت عمیق دینی و انقلابی داشتن قدردانی و قدردانی بسیار.

وی همچنین به عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای اشاره کرد و افزود: پس از 13 سال ایران به عضویت این سازمان درآمد. درآمد نشان دهنده قدرت کشور بر قدرتهایی است که در صدد انزوای ایران در جهان بودند ، که امیدواریم به بهبود روابط تجاری ادامه دهد.

ائمه کالپوش تسلیت در ایام اربعین حسینی و درخواست دعای خیر در این شب و روز برای مردم که می گویند آره وی افزود: شرکت در این مراسم سودمند است ، وی افزود: ما از همه مردم عزیز و عزاداران خواستار رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم عزاداری هستیم.

دکمه بازگشت به بالا