این خودزنی تاریخی است – خبر روزانه

ما می دانیم که سعودی ها در حال توجیه ، لابی گری و شکستن حقیقت هستند. همچنین به یاد داریم که تیم های آن کشور صد بار به ایران آمدند ، در کار خود پیروز ، باخت و باختند و آسیب دیدند. همه اینها را می فهمیم ، اما این واقعیت که فوتبال ایران قادر به انجام یک بازی ساده و ایمن در لیگ نیست ، یک آسیب دیدگی تاریخی است که خود به خود وارد می شود و به راحتی جای خود را به رقبا می دهد.

به گزارش خبر روزانه ، این روزنامه اقتصاد جهانی وی نوشت: “شکست بزرگ ، شرم وصف ناپذیر.” در اینجا برخی از احساسات مخاطبان فوتبال هنگام مواجه شدن با رای کمیته انضباطی فدراسیون وجود دارد. به دنبال درگیری هایی که در بازی سپاهان – پرسپولیس رخ داد ، این کمیته برخی از افراد را که سابقه آنها جدا است ، به حالت تعلیق درآورد.

با این حال ، قسمت دردناک داستان مربوط به محرومیت از برگزاری دو دیدار برگشت در فصل آینده توسط دو تیم است. بنابراین پرسپولیس و سپاهان در لیگ بیست و یکم باید هر دو مسابقه را در زمین بی طرف برگزار کنند. آیا جنبه غم انگیز داستان را می دانید؟ چند سالی است که ما آب و آب می اندازیم تا ثابت کنیم برگزاری مسابقات فوتبال ایران با عربستان در زمین بی طرف مناسب نیست ، اما در عمل حتی فرصت برگزاری یک لیگ ساده را در کشورمان نداریم. اگر پرسپولیس-سپاهان باید به کشور ثالثی برود ، چرا ایران و عربستان نباید چنین سرنوشتی داشته باشد؟ در این شرایط طبیعی است که حتی هند در برگزاری مسابقات بین المللی از ما پیشی بگیرد. آیا واقعاً با شرایط برابر میزبان جام ملت های آسیا 2027 خواهیم بود؟

ما می دانیم که سعودی ها در حال توجیه ، لابی گری و شکستن حقیقت هستند. همچنین به یاد داریم که تیم های آن کشور صد بار به ایران آمدند ، در کار خود پیروز ، باخت و باختند و آسیب دیدند. همه اینها را می فهمیم ، اما این واقعیت که فوتبال ایران قادر به انجام یک بازی ساده و ایمن در لیگ نیست ، یک آسیب تاریخی است که خود به خود وارد می شود و به راحتی جای خود را به رقبا می دهد. چند سال است که بازی های پرسپولیس و سپاهان درگیر شده است؟ در این سالها برای حل بحران چه کاری انجام داده ایم؟ یک بار هواداران کور شدند ، یک بار آب معدنی داشتیم ، یک بار هواداران حریف زنجیر شدند ، یک بار ماشین خبرنگاران خرد شد ، یک بار صندلی های استادیوم شکسته شد. فوتبال ایران 20 سال است که با این بحران دست و پنجه نرم می کند و تاکنون نتوانسته است آن را حل کند. زشت ترین از همه ، آن مسابقه اخیر در یک ورزشگاه خالی برگزار شد و باعث تشنج دیگری شد. اگر بیننده “صفر” وجود داشته باشد که ما مجبور شویم یک بازی بی طرفانه برای او سفارش دهیم ، روشن است که آنها میزبانی بین المللی به ما نمی دهند.

ممکن است با ROS مشکلی داشته باشیم. مشکلات خارجی ممکن است هزار و یک باشد ، اما آیا واقعاً همه چیز در این فوتبال خوب پیش می رود؟ آیا اشکالات سخت افزاری ، فرهنگی و مدیریتی وجود دارد؟ زمین آموزشی و تجهیزات و مساعدت ضبط کننده فیلم و سایر موارد به کنار. کمی مهربانی و احترام با تیم حریف که دیگر انتظار نمی رود. چه کسی را گول می زنیم؟ چه زمانی باید بدانیم که تمام این سهام در لیگ عادی و پرطرفدار “نوبر” است؟ آقای مدیر ، آقای مربی ، بازیکن عزیز ، طرفدار عزیز! بیایید با فوتبال کمی لذت ببریم. این یکی از معدود خوشی های مردم است. حداقل به اعتبار کشور فکر کنید. “کاش می توانستیم ابتدا نقص های خود را برطرف کنیم و پس از زمین و زمان طلبکار شویم.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا