این فوتبال را نمی‌خواهم – خبر روزانه

پرسپولیس و فولاد شب گذشته در چارچوب هفته دوم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید. این بازی اگرچه گلی در بر نداشت، اما از نظر فنی بازی خوبی بود و مطمئناً حواشی در سکوها روی بازیکنان و کادر فنی دو تیم تأثیر گذاشت.

مخالفت چند بازیکن سابق پرسپولیس و حضور چند بازیکن استقلال در فولاد و همچنین حضور مهدی هاشمی نسب در تیم اهوازی ابهامات زیادی ایجاد کرد. زمانی که هاشمی نسب وارد ورزشگاه شد، مورد فحاشی و حمله برخی از هواداران پرسپولیس قرار گرفت.

هاشمی نسب پس از پایان بازی گفت وگویی انجام داد که شایان ذکر است:

1- هاشمی نسب هر چقدر هم خیانت کرد و پرسپولیس را به استقلال رها کرد و به پرسپولیس گل زد، مستحق چنین توهین هایی نیست. هاشمی نساب سال ها برای پرسپولیس بازی کرد و تا جایی که توانست برای این تیم تلاش کرد و در دربی گل های مهمی برای پرسپولیس به ثمر رساند که باعث شد هواداران برای گل هایش به آسمان بپرند.

2- هاشمی نسب در بخشی از مصاحبه خود می گوید رنگ قرمز و آبی و عشق بالاتر از خانواده نیست. حق با اوست. به گفته محمد مایلی کن، وقتی توپ به یک گل می خورد، توهین به ناموس و خانواده چقدر هزینه دارد؟

3- واریا غفوری چهره محبوب این روزهای فوتبال ایران در بین مردم مورد توهین برخی از هواداران پرسپولیس قرار گرفت. وریا غفوری با وجود اینکه فصل گذشته کاپیتان استقلال بود و با این تیم قهرمان شد اما فردی محبوب است که همیشه در کنار مردم بوده و حرف های بی دقتش باعث شد تا استقلال را ترک کند. من می خواهم گاهی به انسانیت نگاه کنم، نه به رنگ. واریا را همه ایرانی ها دوست دارند و دیگر متعلق به آبی و قرمز نیست.

4- این روزها که بار دیگر بحث حضور بانوان در ورزشگاه جدی شده و حتی دولت ابراهیم رئیسی نیز در صدد اجرای این موضوع است، شنیدن چنین شعارهایی ناخوشایند است و شرایط را برای حضور بانوان فراهم می کند. سخت تر.

256 251

دکمه بازگشت به بالا