اجتماعی

بازدید مسوولان حج و زیارت از مرکز پزشکی هلال احمر در مدینه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب سرپرست حجاج ایرانی به همراه سیدعباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت در بازدید از مرکز پزشکی حج و زیارت وابسته به جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در مدینه منوره با پزشکان و بیماران حاضر در این مرکز گفت‌وگو کردند و آخرین وضعیت روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران را از نزدیک جویا شدند.

مسئولان حوزه حج و زیارت در جریان بازدید از مرکز پزشکی کشورمان در مدینه منوره ضمن گفت‌وگو با برخی از بیماران حاضر در این مرکز تأکید کردند که خدمت‌رسانی مطلوب به زائران ایرانی باید تا آخرین لحظه حضور در این شهر ادامه یابد و نشانی این مرکز در تمامی هتل‌های محل اقامت هموطنانمان در مدینه منوره نصب شود تا به سهولت بتوانند از خدمات این مراکز استفاده کنند.

بنابراین گزارش، در این بازدید مسؤولان مرکز پزشکی ضمن ارائه گزارشی از روند ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مراجعان، وضعیت سلامت زائران ایرانی حاضر در مدینه منوره را مطلوب عنوان کردند.

در حاشیه این بازدید، سید علی مرعشی رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت با اشاره به اینکه این مرکز به صورت ۲۴ ساعته در خدمت زائران ایرانی است، اظهار داشت: مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر در مدینه دارای بخش‌های تخصصی مانند: داخلی، طب اورژانس، اعصاب و روان، زنان و داروخانه است.

وی با بیان اینکه دو درمانگاه در مراکز استقرار زائران ایرانی نیز هموطنانمان را پذیرش می‌کنند یادآور شد چنانچه نیاز به خدمات پزشکی بیشتری باشد مراجعه کنندگان به این مرکز ارجاع داده خواهند شد. در این مرکز ۶ تخت بستری پیش بینی شده است و در صورت نیاز به خدمات تخصصی‌تر، بیماران به مراکز درمانی کشور میزبان انتقال خواهند یافت.

دکمه بازگشت به بالا