بازگشایی مراکز تعویض پلاک ۴ استان از شنبه

رئیس مرکز پلیس راهور ناجا از آغاز شماره گذاری و تعویض پلاک در چهار استان کشور خبر داد.

سرهنگ علی محمدی در مصاحبه با خبر روزانه ، وی با اشاره به تعطیلی مراکز شماره گذاری و مراکز جایگزینی شماره به دلیل شرایط کرونا ویروس قرمز گفت: پس از ابلاغ به ستاد ملی تاج و با توجه به اینکه طرح رنگ سیستان و بلوچستان ، ایلام ، بوشهر و اردبیل از قرمز به نارنجی و مراکز شماره گذاری تغییر کرد شماره جایگزینی این چهار استان از روز شنبه 10 مه سال جاری از سر گرفته می شود.

وی با بیان اینکه خدمات در این مراکز از طریق جلسات آنلاین به دست می آید ، افزود: شهروندان می توانند برای ارتباط با مراکز شماره گذاری و تغییر شماره امروز به اینترنت مراجعه کنند.

در مورد تاریخ انقضا the وکالت نامه ، رئیس مرکز پلیس راهور ناجا نیز گفت: مدت تعطیلی مراکز به اعتبار وکالت نامه اضافه می شود و جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد . به عنوان مثال ، تعداد روزهای تعطیلی مراکز شماره گذاری در چهار استان به وکالت نامه اضافه خواهد شد.

محمدی در مورد سایر استان ها گفت: با تغییر اوضاع تاج ، تصمیمی گرفته می شود تا مراکز شماره گذاری در شهرهای دیگر نیز احیا شود.

سرانجام ، وی از مشتریان خواست که به رعایت پروتکل های پزشکی و فاصله اجتماعی در مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک بازسازی شده توجه بیشتری داشته و به موقع در این مراکز حضور پیدا کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا