ورزشی

بازگشت شاهین‌طبع به لیگ بسکتبال ایران/ طبیعت مدعی‌تر از قبل!

مهران شاهین‌طبع برای بر عهده گرفتن هدایت تیم بسکتبال طبیعت تهران، با این تیم قرارداد بست.

به گزارش خبر روزانه، تیم بسکتبال طبیعت تهران برای ادامه دادن به حضور پر قدرت خود در لیگ برتر مردان ایران، با مهران شاهین‌طبع سرمربی سابق تیم ملی ایران به توافق رسید و قرار است این مربی سرشناس ایرانی، از هفته پیش رو کار خود را در این تیم آغاز کند.

شاهین‌طبع در گفت‌وگو با خبر روزانه، خبر عقد قراردادش با طبیعت تهران را تایید کرد. از ابتدای فصل، البرز آبکناری به عنوان سرمربی هدایت این تیم را بر عهده داشت.

تیم طبیعت که اولین فصل حضور خود در سوپر لیگ بسکتبال ایران را تجربه می‌کند، عملکرد خوبی به واسطه درخشش ستاره‌های ایرانی و خارجی خود داشته و هم اکنون در رده سوم جدول رده‌بندی قرار دارد.

طبیعت که تا پایان هفته چهاردهم لیگ برتر عملکرد درخشانی داشته، با انتخاب مهران شاهین‌طبع به عنوان سرمربی، اکنون یکی از جدی‌ترین مدعیان کسب عنوان قهرمانی در لیگ به شمار می‌رود و باید دید در پایان فصل می‌تواند به عنوان قهرمانی مسابقات دست یابد یا خیر.

بازگشت شاهین‌طبع به لیگ بسکتبال ایران/ طبیعت مدعی‌تر از قبل!

مهران شاهین‌طبع که در دو فصل گذشته هدایت تیم‌های الشمال و السد قطر را بر عهده داشت و اکنون بعد از دو سال دوری، به لیگ برتر ایران بازگشت.

مهران شاهین‌طبع، کسب مدال نقره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، حضور در جام جهانی ۲۰۱۹ چین و حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو به همراه تیم ملی ایران را در کارنامه دارد.

او همچنین با ۴ تیم مختلف نیز در لیگ برتر ایران به عنوان قهرمانی دست یافته است. نخستین قهرمانی شهرداری گرگان در لیگ ایران نیز با شاهین‌طبع رقم خورد.

انتهای پیام

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا