بازیگرانی که قبل از مرگ مردند!

برخی از بزرگترین بازیگران جهان در آخرین نقش های خود به مرگ و پایان زندگی اشاره کردند و بنابراین مرگ دراماتیک را در تاریخ ثبت کردند.

به گزارش خبر روزانه ، الجزیره گزارش داد: “بازیگران و بازیگران واقعی با درام متولد می شوند و با درام می میرند ، اما برخی از بازیگران سراسر جهان در آخرین نمایشنامه ها یا نقش هایی که در طول تاریخ مرده اند بازی کرده اند.” یا آنها در مورد مرگ و زندگی صحبت کرد و این س madeال باعث شد آنها مدت زیادی در ذهن هنردوستان بمانند.

دلال عبدالعزیر بازیگر مصری چند روز پیش بر اثر عارضه بیماری عروق کرونا ویروس قلب درگذشت. او در جدیدترین سریال خود که ماه رمضان گذشته منتشر شد ، صحنه ای را بازی می کند که در آن روحش از بدن خارج شده و شخصیت سریال می میرد. بازیگر مصری در این صحنه نام خدا را بر زبان می آورد و مرگ را می پذیرد.

اما عبدالعزیز تنها بازیگری نیست که آخرین نقش خود را به مرگ ربط می دهد ، اما بازیگران دیگری مانند او در سراسر جهان نقش های قابل توجهی در پایان عمر خود ایفا کرده اند.

محمود المیجی بازیگر قدیمی و مشهور مصری است که مرگ او در فیلمبرداری فیلم تلویزیونی وی را مقاوم تر کرد. محمود مالجی در سال 1983 در تلاش برای ساخت سکانس پایانی فیلم تلویزیونی خود درگذشت. همه چیز آماده بود. قبل از او بازیگر دیگری بود. ملیجی که قرار بود صحنه مرگش را بازی کند ، ابتدا احکام خود را بیان کرد ، سپس سر خود را برگرداند و بی حرکت شد. بینندگانی که تصور می کردند او هنوز در حال ایفای این نقش است از طبیعی بودن صحنه خوشحال شدند و از بازیگر 73 ساله خواستند بازی خود را به پایان برساند و برای تعطیلات آماده شود ، اما محمود مالیجی آخرین نقش خود را بسیار جدی گرفت ، او درگذشت در صحنه مرگ!

الضیف احمد یکی دیگر از بازیگران عربی زبان است که در سال 1970 ، هنگامی که تنها 34 سال داشت ، هنگامی که پس از بازی در صحنه مرگ و حضور در تابوت در تئاتر به خانه بازگشت و استراحت کرد ، دچار حمله قلبی شد. و او مرد.

رابین ویلیامز بازیگر آمریکایی که از زوال عقل رنج می برد نیز در 63 سالگی خودکشی کرد. آخرین فیلم او “شب در موزه: راز مقبره” است. ویلیامز ، که در آخرین سکانس خود نقش تئودور روزولت ، کاشف و طبیعت شناس آمریکایی را بازی می کند ، می گوید: “لبخند بزن ، پسرم ؛ وقت بلند شدن است”. سپس نقش خود را کامل می کند و به مجسمه مومی تبدیل می شود.

مرلین مونرو ، بازیگر هالیوود که هنوز مرگ و زندگی او همچنان یک راز باقی مانده است ، صحنه ای را بازی کرد که شما را در آخرین فیلمش و فیلم “ناراحتی” به فکر فرو می برد. مونرو ، که به همراه کلارک گیبل ، یکی دیگر از ستاره های هالیوود در فیلم ، پیوسته از او می پرسند: “چگونه می توانیم راه خود را در تاریکی پیدا کنیم؟” و کلارک گیبل ، که آخرین فیلمش زشت است ، پاسخ می دهد: “تنها راه رفتن به سراغ یک ستاره بزرگ در آسمان است و فقط او می تواند راهنمای مقصد باشد.”

راست: کلارک گیبل و مرلین مونرو

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا