برخورد جدی با جرایم انتخاباتی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر روزانه ،

حجت الاسلام والمسلمین گلم حسین محسن اجی در مراسم تحلیف رئیس جدید آذربایجان غربی با بیان اینکه مجری دادگستری باید صبور و منصفانه باشد ، گفت: مراقب باشیم.

وی ادامه داد: “ما نیاز به مشورت و تحقیق داریم و اگر همه جوانب را نبینیم نمی توانیم به درستی قضاوت کنیم.”

معاون اول قوه قضاییه تأکید کرد: دشمن به دنبال اختلاف افکنی و برهم زدن آرامش است و در یک زمان خاص عملکردهای مختلفی را انجام می دهد و در این زمان خاص باید هوشیار باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی ایجی با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: قوه قضائیه به طور جدی و قانونی با ناقضین در مبارزه با بی نظمی های انتخابات برخورد خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه همه ما در انتخابات باید همدلانه و دوستانه عمل کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم ، گفت: همه ما باید در وحدت عمل کنیم و در این صورت و بخصوص در آستانه انتخابات موفق خواهیم شد. باید با هم باشند بیایید از فرصت ها استفاده کنیم و نقشه های دشمن را بازی کنیم.

معاون اول قوه قضاییه گفت: علی رغم اراده دشمن ، انتخابات گرم و سختی خواهیم داشت.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی ایجائی افزود: نامزدهای ریاست جمهوری نباید کاری کنند که در جامعه سر و صدا ایجاد کند ، آنها باید از اخلاق اسلامی پیروی کنند و باید توجه داشت که انتقاد چیزی جز توهین و افترا نیست.

وی افزود: آنچه مهم است کارایی است و مردم به دنبال شخصی می گردند که راه حل مشکلات کشور را بداند ، زیرا مردم بدنبال آرامش و امنیت هستند.

وی تأکید کرد: امیدواریم سه کشور بدون هیچ مشکلی با من کار کنند.

حجت الاسلام والمسلمین دریای اژه افزود: برای حفظ اعتماد مردم باید از حیث قوه قضاییه در اولویت قرار گیرد.

دکمه بازگشت به بالا