برخورد قاطع ایران با عامل ایجاد هرگونه ناامنی دریایی

فرمانده نیروی دریایی ارتش بیان کرد؛

دریادار ایرانی گفت: آمریکا باید بداند که جمهوری اسلامی ایران با حضور مقتدرانه خود در منطقه با هر حرکتی که امنیت و امنیت دریانوردی را به خطر اندازد قاطعانه مبارزه خواهد کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، مراسم جلسه هشتاد و چهارمین گروه رزمی عملیاتی شناسایی نیروی دریایی ارتش مستقر در آب های آزاد و بین المللی تا ظهر امروز با حضور امیر دریادار شهرام ایرانی در ناوگروه یکم برگزار شد. منطقه بندرعباس و کارکنان گروه 84 نداجا با استقبال گرم فرماندهان و خانواده های خود به مهین بازگشتند.

امیر دریادار در حاشیه این مراسم گفت: ناوگروه 84 نیروی راهبردی دریایی ارتش با حضور مقتدرانه در اعماق اقیانوس ها به ویژه در حوزه دریای سرخ موفق به انجام عملیات اسکورت و برقراری امنیت در منطقه شده است. دریا در بالاترین سطح ممکن و در جایی که توسط نیروهای خارجی مورد حمله قرار گرفت، به دلیل حضور در منطقه امنیت کشتیرانی به خطر افتاد، آنها توانستند دوباره قیام کنند و 2 پهپاد آمریکایی را به یاد همرزمان خود که مستقیماً در مقابل هر بی عدالتی ایستاده بودند، دستگیر کنند. قبل از.

دریادار ایرانی افزود: آمریکا باید بداند که اگر قرار است در جایی حضور دریایی داشته باشد، باید به قوانین بین المللی احترام بگذارد و بداند که جمهوری اسلامی ایران با حضور مقتدرانه خود در منطقه با هر حرکتی که تهدیدی برای منطقه باشد مقابله خواهد کرد. امنیت و ایمنی ناوبری. تعیین کننده و ویرانگر خواهد بود.

وی ایستادگی مستقیم و رو در رو در اعماق اقیانوس ها در مقابل شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار با صلابت و قدرت را افتخار بزرگ این نیروی دریایی اعلام کرد و اظهار داشت: همه این جوایز نشان از ایمان فرماندهان ارتش است. لشکر در کار، تجربه، مهارت و شجاعت آنهاست و مهمتر از همه تکیه بر واقعیت است و شعار راه ما راه حسین علیه السلام است، این اتفاق افتاد و این یکی از جوایز بزرگی که امروز به دست عزیزانمان بر ناوشکن جمهوری اسلامی ایران جماران نوشته شد.

وی خاطرنشان کرد: ناوگان راهبردی ارتش بیش از 64 فروند شناور با قدرت جمهوری اسلامی را اسکورت کرده و با تجهیزات کامل در یگان های شناور حضور قدرتمندی دارد.

فرمانده ناوگان دریایی گفت: همه اینها تنها بخشی از توانمندی های نیروی دریایی راهبردی است که در صحنه می بینیم.

هشتاد و چهارمین گروه رزمی عملیاتی ـ شناسایی ناوگان نظامی ـ راهبردی نیروی زمینی به فرماندهی ناوشکن تمام ایرانی «جماران» به مدت 86 روز اسکورت کشتی‌های تجاری و نفتکش‌های جمهوری اسلامی ایران را برعهده داشتند و از منافع نیز حفاظت کردند. کشور عزیزمان در آبهای آزاد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا