برنامه‌های کنگره ملی هزار و ۶۰۰ شهید دیار سربداران تصویب شد

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از سبزوار ، نشستی با حضور مسئولین ، فرماندهان سپاه ، روسای ادارات و سازمان های شهر سبزوار ، 15 کمیته و معاون دانشجویی و فرهنگی برگزار شد. دانشگاه آزاد سبزوار و برنامه ها کنگره ملی هزار و 600 شهید دیار سربداران پیشنهاد و تصویب شد.

گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، آماده سازی نشست فرماندهان بسیج دانشجویی با معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار ، برگزاری وبینارهای مجازی با حضور روایات مقدس دفاع ، پاکسازی قبور شهدای گمنام مدفون در دانشگاه اسلامی سبزوار. ، برگزاری مراسم یادبود خانه در محله ، دیدار با کادر پزشکی در بیمارستان های شهر ، برگزاری مسابقات فرهنگی در دانشگاه های شهر ، برگزاری مراسم تجلیل از اربعین حسینی و تأکید بر یادبودهای محله به افتخار خانواده شهدا. کنگره ملی یاد 1600 شهید سربداران را گرامی داشت که پیشنهاد و تصویب شد.

در این نشست مسائلی مانند استفاده از قابلیت های فکری نخبگان ، اساتید و دانشجویان در کمیته های کنگره ، شناسایی شهدای دانشجو ، اساتید و تلاش برای آشنایی این قربانیان با جامعه تحصیل کرده ، تهیه و توسعه برنامه های مناسب چوب پنبه و گشایش فرهنگ و شهادت در بین دانشجویان ، برنامه ریزی برای تشویق اساتید و دانشجویان برای تهیه مقاله و پایان نامه در مورد شهدای برجسته و نقش شهدا در اقتدار ایران اسلامی مورد بحث قرار گرفت.

با توجه به اینکه مسئولیت مدیریت کمیته دانشجویی و هیات علمی این کنگره بر عهده دانشگاه آزاد سبزوار است ، یک نماینده فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار در جلسه اخیر کنگره حاضر شد تا گزارشی از کار ارائه کرده و برنامه را توضیح دهد. از این کمیته

انتهای پیام / 4121 /

دکمه بازگشت به بالا