برنامه روز هفتم یورو ۲۰۲۴| در انتظار جدال جذاب فرانسه و هلند

آفتاب‌‌نیوز :

در هفتمین روز از برگزاری رقابت‌های یورو ۲۰۲۴، دیدار‌های امروز با مصاف اسلوواکی و اوکراین آغاز خواهد شد و در ادامه روز لهستان برابر اتریش به میدان می‌رود و در مهمترین دیدار جدال فرانسه و هلند را خواهیم دید.

در روز گذشته، پس از ثبت دو تساوی یک بر یک در دیدار‌های گروه C، در آخرین بازی اسپانیا با نمایشی قابل قبول موفق به کسب پیروزی یک بر صفر برابر ایتالیا، مدافع عنوان قهرمانی شد. 

۱۶:۳۰: اوکراین – اسلوواکی

اسلوواکی پس از شکست دادن بلژیک در قدم اول، به دنبال رقم زدن شگفتی در این دوره از مسابقات است، در سمتی دیگر اوکراین پس از نمایشی ناامیدکننده در بازی اول که شکست ۳ بر صفر برابر رومانی را به همراه داشت، نمی‌خواهد فرصت رقابت برای صعود به دور بعد را از دست بدهد. در ۸ تقابل میان این دو تیم، سهم اسلوواکی ۲ و سهم اوکراین ۳ پیروزی بوده و در سه بازی هم نتیجه مساوی به ثبت رسیده. 

۱۹:۳۰: لهستان – اتریش

تیم ملی لهستان که در شکست برابر هلند لواندوفسکی را به دلیل مصدومیت در ترکیب نداشت، امیدوار است بازگشت کاپیتان به ترکیب برایش گره‌گشا باشد، اگرچه در سوی دیگر اتریش هم پس از شکست برابر فرانسه با گل به خودی وبر، مدافع این تیم، همانند لهستان به دنبال کسب اولین امتیاز خود در این دوره از رقابت‌هاست.

۲۲:۳۰: هلند – فرانسه

شاگردان دشان در حالی پا به این میدان می‌گذارند که در ۸ تقابل اخیر با هلند، موفق به کسب ۷ پیروزی شده‌اند که دو پیروزی اخیر در رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۴ به ثبت رسیده. لاله‌های نارنجی دی‌یونگ و کوپماینرز را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند و این مشکل حالا با مصدومیت امباپه در بازی اول، گریبانگیر تیم ملی فرانسه هم شده.

دکمه بازگشت به بالا