برگزاری نشست اضطراری اتحادیه عرب درباره حمله های رژیم صهیونیستی

به گزارش خبر روزانه به نقل از اسپوتنیک، اتحادیه عرب از نشست اضطراری خبر داد که درباره غزه فردا برگزار خواهد شد.

این نشست اضطراری در روز چهارشنبه جاری در سطح نمایندگان دائم برگزار خواهد شد و در آن درباره ارتکاب جنایت کشتارجمعی و قحطی در نوار غزه از سوی رژیم صهیویستی بحث و تبادل نظر خواهد شد.

حسام زکی دستیار دبیرکل اتحادیه عرب در این باره بیان کرد که این نشست به درخواست فلسطین و با حمایت شماری از کشورهای عربی از این درخواست برگزار خواهد شد تا اقدام عربی در راستای حمایت از فلسطین انجام شود.

به گزارش آنلاین، دستیار دبیرکل اتحادیه عرب بیان کرد: در این نشست درباره اقدام عربی و بین المللی در سایه تهدید های مستمر اسرائیل مبنی بر حمله قریب الوقوع به شهر رفح که ۱.۵ میلیون آواره فلسطینی را در خود جای داده است و مخالفت تل آویو با اجرای قطعنامه های شورای امنیت درباره آتش بس و ورود کمک های انسان دوستانه که آخرین آنها قطع نامه ۲۷۲۸ بود که خواستار برقراری آتش بس در ماه رمضان شد، رایزنی خواهد شد.

این نشست در حالی برگزار خواهد شد که تاکنون حدود ۳۳ هزار نفر از ساکنان غزه در حمله های رژیم صهیونیستی به این باریکه شهید و بیش از ۷۵ هزار نفر نیز زخمی شده اند.

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا