ورزشی

برگزاری نشست مقدماتی احداث ورزشگاه اختصاصی استقلال – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از باشگاه استقلال، جلسه هماهنگی جهت شروع پروژه احداث ورزشگاه اختصاصی استقلال ایران، بعدازظهر امروز با حضور مهیار عسگریان، رئیس شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان، علی خطیر مدیرعامل باشگاه استقلال، فرشید سمیعی نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال، ابوالفتحی معاون شرکت توسعه و تجهیز، فاضلی مدیرکل مجموعه ورزشی آزادی، سالمی زاده مدیرعامل شرکت JTA قطر و مدیران ارشد شرکت IBN مالزی و TJA چین در دفتر مدیریت ورزشگاه آزادی برگزار شد.

در این نشست ابتدا سابقه شرکت IBN مالزی در ساخت ورزشگاه‌های کشورهای جنوب شرق آسیا و دیگر پروژه‌های بین المللی به اطلاع حاضران رسید و سپس ویدئویی از ورزشگاه‌های ساخته شده در دیگر کشورها به نمایش درآمد.

همچنین در خصوص طرح پیشنهادی ساخت ورزشگاه اختصاصی باشگاه استقلال ایران، بحث و گفت‌وگو شد و مقرر شد طی روزهای آینده تفاهم نامه ساخت ورزشگاه اختصاصی استقلال ایران با شرکت IBN مالزی امضا شود.

پس از پایان این نشست، حاضران از محل احداث پروژه بازدید به عمل آوردند.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا