فرهنگ و هنر

برگزاری یادواره ۱۲ شهید روستاهای آبخوری، جام و دوزهیر

خبر روزانه/سمنان یادواره ۱۲ شهید گلگون کفن روستاهای آبخوری، جام و دوزهیر با حضور استاندار سمنان در مسجد امام علی(ع) روستای جام سمنان برگزار شد.

سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان شامگاه ۱۲ بهمن ماه در این یادواره اظهار کرد: توانمندی و اقتدار امروز جمهوری اسلامی مرهون جانفشانی شهدا و رهبری خردمندانه امام امت و همچنین مقام‌ معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه دهه فجر دوران طلایی تبیین خدمت نظام است ادامه داد: چشم امید جهان‌ اسلام به ام‌ القری ایران اسلامی است .

استاندار سمنان از عملکرد خوب دولت سیزدهم در استان خبر داد و افزود: بحمدلله در دو سال اخیر ۱۶۴ واحد ۱۰۰ درصد راکد صنعتی و تولیدی مجددا به چرخه تولید بازگشت.

وی از رشد بالای اقتصادی در این استان به عنوان دستاورد دولت سیزدهم نام برد و گفت: استان سمنان در حوزه اشتغال پایین‌ ترین نرخ بیکاری در کشور را داراست.

هاشمی با بیان اینکه دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در ۱۱ اسفند برگزار خواهد شد تصریح کرد: این روز بی تردید با حضور پر شکوه مردم ایران اسلامی به جلوه ای تماشایی از همراهی و همدلی اقشار مختلف مردم تبدیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه اقتدار نظامی، فضایی و علمی ایران اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست اضافه کرد: در روز ۱۱ اسفند با یاد شهدا و امام شهیدان و حاج قاسم سلیمانی در انتخابات شرکت خواهیم کرد.

انتهای پیام

کارگروه خبری فرهنگ و هنر

معنا و زیبایی را به یکجا می‌برم و با قلمی شیرین، نثر و شعر را به هم می‌آمیزم.
دکمه بازگشت به بالا