برگزار نشدن مسابقات قهرمانی کشور فوتبال هفت‌نفره به‌دلیل نبود بودجه!

سرمربی تیم ملی مینی فوتبال: علیرغم اینکه 3 سال است مسابقات هفت تخته قهرمانی کشور برگزار نمی شود، امسال فدراسیون جانبازان و معلولین به دلیل کمبود بودجه موفق به برگزاری این مسابقات نشد.

امین الله مانی در گفت وگو با خبر روزانه، اظهار کرد: مسابقات قهرمانی مینی فوتبال کشور قرار بود بعد از 3 سال شهریور در کرمانشاه برگزار شود که فدراسیون جانبازان و معلولین اعلام کرد بودجه کافی برای میزبانی این مسابقات را ندارد. . البته سعی کردیم با جذب اسپانسر این مسابقات را برگزار کنیم که متاسفانه اسپانسر پیدا نشد.

وی گفت: چند سالی است که استعدادیابی و حمایت در تیم فوتبال هفت نفره انجام نمی شود و بیشتر بازیکنان به دلیل سن مجبور به ترک این تیم هستند. فقدان حمایت مشکل اصلی ما در حال حاضر در این تیم است و امیدوارم نمایندگان فدراسیون کاری کنند که جوان سازی فوتبال هفت ساله به سرعت اتفاق بیفتد.

سرمربی تیم ملی مینی فوتبال تاکید کرد: اگر مسابقات قهرمانی کشور برگزار نشود، امکان شناسایی استعدادها وجود ندارد، بازیکنان نیز انگیزه خود را از دست می دهند و این موضوع می تواند برای هفت ورزشکاران مشکلات زیادی ایجاد کند. – تیم فوتبال جانبی

سرمربی تیم ملی فوتبال هفت نفره در پاسخ به این سوال که آیا این تیم برای امسال برنامه دیگری دارد؟ وی بیان کرد: برای حفظ آمادگی بازیکنان از 16 تا 21 شهریور ماه اردویی را در کرمانشاه با همکاری شورای فوتبال جانبازان و معلولان این استان برگزار می کنیم که در سال آینده برگزار می شود، آماده شویم.

در نهایت او پرسید که آیا یک تیم فوتبال هفت نفره در هانگژو چین حضور خواهد داشت؟ وی گفت: از آنجایی که میزبان در این رشته فعالیتی ندارد، در بازی های پاراآسیایی هانگژو چین شرکت نخواهد کرد. البته برای جام جهانی برنامه ریزی می کنیم که سعی می کنیم ابتدا تیم خوبی را برای بازی های آسیایی و سپس برای جام جهانی آماده کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا