بعد از ۸ سال موفق شدم یک شکارچی را جلوی دوربین بیاورم

به گفته تهیه کننده مستند “تنهایی” ، برنامه امروز به شکارچی اختصاص دارد که هشت سال بعد جلوی دوربین رفت.

به گزارش خبر روزانه ، به نقل از روابط عمومی برنامه ، “سعید نبی” – تهیه کننده سریال “مستند تنها” – در مورد قسمت جدید برنامه توضیح داد: امشب یکی از حساس ترین قسمت های مجموعه مستند تنها روی آنتن می رود که در مورد زندگی A می گوید: او یک شکارچی است که هشت سال بعد موفق شدم او را راضی کنم تا جلوی دوربین برود.

وی ادامه داد: پس از ملاقات با این شکارچی ، ما حدود پنج سال را در پارک ملی گلستان جلوی دوربین گذراندیم و من یک داستان دراماتیک اما مستند از زندگی او در طبیعت را به تصویر کشیدم.

نبی افزود: در این قسمت خواهید دید که چگونه این شکارچی با اخلاق و سایر حیوانات جنگلی صحبت می کند و حیات وحش موجود در قلب طبیعت را با ترفندهای بسیار خاص به طرف خود منتقل می کند.

کارگردان سپس گفت: “امیدوارم این مستند آنقدر م effectiveثر باشد که دیگر شاهد شکارچی شکار حیوانات وحشی و بدن خونین او نباشیم که با افتخار لبخند می زند.”

برنامه این هفته همچنین تصاویری بکر از گوزن های مرال یا پارک ملی گلستان را نشان می دهد. اخلاقی که در فصل بانگی با اسماعیل با پنج پلنگ صحبت می کند و این شکارچی آنها را فریب می دهد و برای امرار معاش این حیوانات را شکار می کند.

بنابراین ، گزارش “مرال کشی” – به اصطلاح قسمت از مجموعه مستند “تنهای” این هفته ، که توسط مریم خدیوی و سعید نبی و تهیه کننده سعید نبی ساعت 23:45 از شبکه اول کارگردانی می شود.

همچنین در برنامه تنهایی معوق ، که هر قسمت از مستند One را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد ، رمضانعلی رستاگی ، مدیر سابق پارک ملی گلستون و Marteza Nadera ، استاد دانشگاه محیط زیست که کتابهای زیادی در این زمینه دارد ، حضور دارند. و سعید نبی با اجرای عبدالرضا.امیراحمدی. به

عوامل دیگر این مستند: تدوین: محمود یارمحمدلوف ، طراحی صدا: بهروز شهامت ، صدابرداری و تولید موسیقی: حسن شعبانکار ، عکاسی: رضا تیموری و رضا ابیات.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا