بن گویر خواستار اخراج فلسطینی‌های غزه به اسکاتلند شد!

 به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای رای الیوم، شبکه هفت تلویزیون رژیم صهیونیستی در وب‌سایت خود اعلام کرد که ایتامار بن گویر، وزیر امنیت داخلی این رژیم در حاشیه اظهاراتش درباره سقوط یک موشک به شهرک صهیونیست‌نشین اشدود واقع در شمال نوار غزه، با طرح این ادعا که حمزه یوسف، وزیر اول اسکاتلند آمادگی کشورش را برای اعطای پناهندگی انسانی به پناهجویان از غزه و ارائه کمک‌های پزشکی لازم به آنها اعلام کرده، اخراج یا اسکان فلسطینی‌های نوار غزه در اسکاتلند را خواستار شد.

بن گویر در ادامه مدعی شد: «اسرائیل» تنها پس از آزاد شدن افراد ربوده شده و گروگان‌های بازداشت شده توسط حماس در غزه، می‌تواند اجازه انتقال کمک‌های بشردوستانه به غزه را بدهد.

نخست وزیر اسکاتلند هفدهم اکتبر جاری آمادگی کشورش برای انتقال غیرنظامیان زخمی شده در نوار غزه و تامین بیمارستان‌هایی برای ارائه خدمات پزشکی به آنها و نیز تنظیم طرح اسکان مجدد برای ساکنان غزه را اعلام کرد.

311311

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا