علمی و پزشکی

بهترین شیشه گلس برای گوشی‌های میان‌رده کدام است؟

به گزارش خبر روزانه و به نقل از دیجیاتو، کورنینگ افزایش استفاده از نسخه‌های قدیمی گوریلا گلس را (مانند گوریلاگلس ۵ که در سال ۲۰۱۶ عرضه شد) در گوشی‌های میان‌رده دلیلی برای معرفی 7i می‌داند. بسیاری از سازندگان گوشی‌های هوشمند، به‌دنبال نسخه‌های جدیدتری از گوریلا گلس بودند که به بودجه و نیازهای آن‌ها پاسخ دهد و در عین حال با نمایشگرهای پرکیفیت دستگاه‌های میان‌رده، مطابقت داشته باشد.

محافظ جدید، بهبودهای قابل‌توجهی در دوام و استحکام ارائه می‌دهد. تست‌های انجام‌شده نشان می‌دهد که 7i می‌تواند در برابر سقوط از ارتفاع یک متری روی سطح ناهموار (مانند آسفالت) دوام بیاورد؛ درحالی‌که شیشه‌های آلومینوسیلیکات رقیب معمولاً در ارتفاعات بسیار پایین‌تر (حدود ۰٫۵ متر یا کمتر) شکسته می‌شوند.

بهترین شیشه گلس برای گوشی‌های میان‌رده کدام است؟

فراتر از محافظت در برابر سقوط، شیشه گوریلا گلس 7i در مقایسه با برخی دیگر از شیشه‌های پوششی آلومینوسیلیکات لیتیوم موجود در بازار، ۲ برابر مقاومت بیشتری در برابر خراش دارد. به‌نظر می‌رسد این راه‌حل جدید برای تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند میان‌رده امیدوارکننده باشد و محافظت بهتری را بدون تحمیل هزینه زیاد ارائه دهد.

کورنینگ مدت‌ها است که شیشه محافظ ‌نمایشگرهای گوشی‌های هوشمند تولید می‌کند. جالب آنکه به‌دلیل کیفیت بسیار بالای این محافظ‌های شیشه‌ای، بسیاری از کاربران دیگر علاقه‌ای به خرید و نصب گلس‌های متفرقه ندارند و ترجیح می‌دهند گلس دیگری را روی صفحه‌نمایش گوشی خود قرار ندهند.

باید منتظر ماند و دید که گوریلا گلس 7i در عمل چقدر موفق ظاهر می‌شود، هرچند با توجه به سابقه درخشان کورنینگ و تست‌های انجام‌شده، به‌نظر می‌رسد این محصول نیز همانند دیگر گلس‌های کورنینگ عملکرد درخشانی داشته باشد.

۵۴۵۴

دکمه بازگشت به بالا