بهره برداری از چهار دکل تجمیعی مخابراتی در جزیره کیش

به گزارش خبر روزانه از کیش: ساکنان جزیره کیش هنگام نصب 4 دکل مخابراتی یکپارچه در مناطق «نوبنیاد 1-3، فاز C صفین و فاز 4 شهر صدف» علاوه بر رفع مشکلات ارتباطی در شرایط افزایش کاربران تلفن همراه و پیش از این با کمبود برق در این مناطق مواجه بوده و از اینترنت پرسرعت 4G و 5G بهره مند خواهند شد.

مهدی کشاورز، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در مراسم بهره برداری از دکل های مخابراتی مجتمع گفت: از 30 دکلی که پیمانکار بیش از 7 سال مسئولیت آنها را بر عهده داشت، 10 دکل به دلیل کمبود به سازمان واگذار شد. در حوزه قضایی با همکاری دادستان موفق به بازگرداندن دکل های باقیمانده شد که نگهداری آنها توسط سازمان انجام شد.

کشاورز افزود: باید در زمان عقد قرارداد و نظارت بر امور پیمانکار با در نظر گرفتن ابعاد مختلف نگهداری و تعمیرات، تقویت نظارت ها دقت کنیم.

کشاورز ادامه داد: سازمان دارایی هایی دارد که باید به عنوان اموال دولتی شناسایی شود و باید قبل از واگذاری، در حین بهره برداری و در حین اجرا و بهره برداری برنامه ریزی درستی داشته باشیم و افراد توانمند را برای انجام کارهای قراردادی انتخاب کنیم.

مدیرعامل منطقه آزاد کیش گفت: طرح یکپارچه سازی دکل های مخابراتی و همچنین نظارت و نگهداری در حال حاضر با تلاش همکاران کیش تراپ و برنامه ریزی خوب در بحث سازماندهی و همچنین افزایش ظرفیت آنتن دهی به نقطه مطلوب رسیده است. داده ها انجام شد

مهدی کشاورز گفت: با دستور آیت الله رئیسی و دبیر شورای عالی مناطق آزاد، همه امور به گونه ای پیش می رود که بهروزی سازمان و مهمتر از آن رفاه حال مردم مشهود باشد. “

عزیزی رئیس اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش در این خصوص خاطرنشان کرد: تنها طرح هر دکل نصب شده در سایت های بدون تجهیزات به ارزش 15 میلیارد ریال و دارای فناوری 2G کامل و مدرن است. ، 3G، 4G و 4 جلد 0.5G.

وی گفت: ما هیچ مشکلی از نظر پوشش و تماس صوتی نداشتیم. مشکل ظرفیت ناکافی سایت ها بود که با توجه به رشد ساخت و ساز و اسکان ساکنان منجر به جانمایی 4 نقطه در کیشی و 3 نقطه جدید، مهستان و فاز 4 مته “صدف” شد. تعدادی از آنها با تجهیزات اپراتور ایرانسل و همراه اول نصب شد و مشکلات اصلی ارتباطی اهالی برطرف شد.

محمد عزیزی افزود: در حال حاضر دکل ها در حال ادغام اپراتورهای ایرانسل و همراه اول، تله کیش و مبین نت هستند و بر اساس برنامه ریزی و تحویل 30 نقطه دیگر، اپراتورهای رادیویی دکل ها نصب می شود.

به گفته عزیزی تفاوت سایت های جدید سازگاری با شرایط آب و هوایی کیش و فضای باز است که نگهداری آنها را تسهیل می کند، نکته دیگر اینکه فاصله کم اپراتورها باعث بهبود کار آنها شده است و ما به صورت آنلاین کار می کنیم. افراد تاب آور را فراهم کنید.

لازم به ذکر است در این بازدید جمعی از مدیران و معاونان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه به همراه اصحاب رسانه حضور داشتند.

48

دکمه بازگشت به بالا